×

Kasia i Dawid z „Rolnik Szuka żony” zostali rodzicami. Dumny tata zdradził kilka szczegółów

„Rolnik szuka żony” to jeden z ulubionych telewizyjnych show ostaniach lat. Jego uczestnicy swoją otwartością, szczerością i ciepłem, podbili serca Polaków. Nic więc dziwnego, że widzów interesują dalsze losy bohaterów tego programu. Dziś mamy dla Was pewną, radosną wiadomość – Kasia i Dawid doczekali się uroczej córeczki!

Spełnione marzenie

Ta sympatyczna para, Kasia i Dawid, poznała się dzięki udziałowi w programie „Rolnik szuka żony”. Mimo że początkowo oboje byli kandydatami do serc innych uczestników, to nie przeszkodziło im w ich miłości. Pobrali się w czerwcu 2017 roku.

Teraz spełniło się ich kolejne, ogromne marzenie – doczekali się potomstwa! Zakochani od razu zapewniali, że jak najszybciej zaczną starać się o dziecko i tak też się stało. Mają śliczną córeczkę, a dumny tata zdradził na jej temat kilka szczegółów:

Nie było tak łatwo

Przypomnijmy jednak, że Kasia i Dawid wcale nie zakochali się od pierwszego wejrzenia, a droga do ich miłości była pełna wybojów. Kasia początkowo chciała podbić serce Szymona, a Dawid starał się o miłość rolniczki Moniki. Te związki się jednak nie udały.

Pewnego razu Kasia spóźniła się na pociąg po nagraniach programu, a Dawid postanowił ją podwieźć i tak się to wszystko zaczęło… Oboje przekonali się, że są dla siebie stworzeni. Już jakiś czas później zaręczyli się. Nie pozostaje nic innego, jak powiedzieć: Tak miało być. Byli sobie przeznaczeni.

To kolejna pociecha z programu!

Warto przypomnieć, że nie jest to pierwsze dziecko, które pojawiło się na świecie dzięki programowi, a już trzecie! Wcześniej pociechy urodziły się Grzegorzowi i Ani Bardowskim oraz Agnieszce i Robertowi Filochowskim.

Szczęśliwym rodzicom gratulujemy!

Polecane

Może Cię zainteresować