×

Justyna zdradziła, jak wyglądają jej relacje z byłym mężem. Nie jest tak, jak wszyscy myśleli

Justyna Żyła nie zakończyła swojego małżeństwa w najlepszym stylu. Większości ludzi wydawało się, że byli małżonkowie nie pozostają ze sobą w dobrych stosunkach. Okazuje się, że prawda jest inna.

Dobre rady

Z najnowszych informacji wynika, że Justyna Żyła zanim zdecydowała się na występ w „Tańcu z Gwiazdami”, o zdanie zapytała właśnie swojego byłego męża. Justyna opowiedziała, że nadal ma kontakt z byłym mężem, który jest dla niej ogromnym wsparciem.

Doszli do porozumienia

Mimo medialnego szumu, jaki powstał wokół rozwodu skoczka narciarskiego, okazuje się że para dogaduje się całkiem nieźle. Ostatecznie wzięli rozwód bez orzekania o winie i wspólnie ustalili w jaki sposób podzielą majątek.

Justyna w rozmowie z „Interią” zdradziła prawdę o ich obecnych relacjach:

Mamy kontakt. Mamy dwójkę wspaniałych dzieci. Wstawiłam zdjęcie też szwagra na podium, bo bił życiówkę za życiówką. Ja naprawdę bardzo im kibicuje i podziwiam jako sportowców. Wszystko się układa i idzie w dobrym kierunku. Przede wszystkim dla dobra naszych dzieciaków

Piotr pomaga przy dzieciach

Byli małżonkowie doszli także do porozumienia w kwestii opieki nad dwójką ich dzieci. Piotr regularnie zajmuje się ich pociechami. Do tego pomaga Justynie przy dzieciach, kiedy ona nie może się nimi zajmować ze względu na treningi do „Tańca z Gwiazdami”:

Informowałam go, że istnieje taka opcja i pytałam, czy jest mi w stanie bardziej pomóc w opiece, jeśli chodzi o dzieciaki. Tak, tak, pomaga

Bardzo dobrze, że w ich rodzinie w końcu zapanował spokój. Po ich głośnym rozstaniu mało kto wierzył, że to w ogóle możliwe.

Może Cię zainteresować

zamknij