×

Nowa fryzura Justyny Żyły zachwyciła fanów. Postawiła na grzywkę i odświeżyła kolor

Nowa fryzura Justyny Żyły zachwyciła jej fanów. Wśród komentarzy pod zdjęciem niemal wszystkie były pozytywne. Nie będzie to chyba nadużyciem, jeśli napiszemy, że prawdopodobnie pod żadną z jej fotografii nie było jeszcze tylu pochlebstw! My sami jesteśmy oczarowani i oczywiście gratulujemy odwagi.

Nowa fryzura Justyny Żyły

Justyna Żyła zafundowała sobie wczoraj wiosenną metamorfozę. Trzeba przyznać, że była to słuszna decyzja. Fani zgromadzeni na Instagramie nie mogli wyjść z podziwu i nachwalić się jej. Jesteście ciekawi jak się prezentuje? Bez wątpienia jest to tylko grzywka i delikatnie odświeżony kolor, ale efekt jest świetny!

Zobaczcie sami!

Nowa fryzura Justyny Żyły na zdjęciu

Takie małe wiosenne zmiany – napisała Justyna pod fotografią

Fani nie kryli zachwyt nową fryzurą Justyny Żyły

Ślicznie wyglądasz!

Bardzo fajnie, uwydatnia duże oczy ?

Pięknie ? Oby tak dalej

Pięknie ?

Justyna pokazała nową fryzurę

Miła odmiana!

Niewątpliwie o Justynie zrobiło się naprawdę głośno po tym, jak zaczęła w mediach społecznościowych zdradzać szczegóły jej prywatnego życia ze znanym skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Z pewnością nie trzeba przypominać, że komentarze na jej temat nie były zbyt pozytywne…

Od czasu rozwodu celbrytki z Piotrem oraz jej udziału w „Tańcu z Gwiazdami” wylewała się więc na nią fala hejtu, dlatego lawina miłych komentarzy pod zdjęciem z nową fryzurą Justyny Żyły musiała być miłą odmianą.

Miejmy nadzieję, że Justyna najgorszy czas ma już za sobą!?

Może Cię zainteresować

zamknij