×

Justyna Żyła chwali się nowym chłopakiem! Chce go zatrzymać dodając do jedzenia afrodyzjaki

Dwa lata po rozstaniu z mężem znalazła miłość. Do serca ukochanego trafiła sprawdzonym sposobem: przez żołądek. Teraz Justyna Żyła chce zatrzymać chłopaka afrodyzjakami!

Burzliwe początki

Medialna kariera Justyny Żyły rozpoczęła się dwa lata temu, gdy tuż po powrocie polskich skoczków narciarskich z Igrzysk w Pjongczangu, ujawniła w Internecie, że jej mąż, Piotr Żyła porzucił ją z dwojgiem dzieci. Chociaż mówiło się wtedy, że skoczek miał się wyprowadzić do kochanki pół roku wcześniej, no ale kto by zaprzątał sobie głowę drobiazgami…

Najważniejsze, że internetowe wyznanie Justyny ściągnęło na nią zainteresowanie mediów. Magazyn „Playboy” postanowił kuć żelazo póki gorące i zaledwie miesiąc po dramatycznych zwierzeniach Żyły, rozebrał ją na baraniej skórze. Sesja, utrzymana w siermiężnej stylistyce, wywarła wprawdzie przygnębiające wrażenie, jednak kariera Justyny zaczęła nabierać tempa.

Szczyt kariery

Porzuconą żoną skoczka zainteresowały się stacje telewizyjne. Justyna dostała do prowadzenia talk show „Pierzemy brudy do czysta” emitowany na kanale Active Family. Przy okazji wyszło na jaw, że nie dysponuje naturalny talentem telewizyjnym, ale też producenci raczej go od niej nie oczekiwali.

Posypały się także propozycje udziału z programach rozrywkowych. Spośród nich Żyła wybrała „Taniec z gwiazdami”. Szybko okazało się, że talentem tanecznym także nie dysponuje. To znaczy, prezentowała się nieźle, póki Tomasz Barański trzymał ją nad parkietem. Kiedy ją na nim stawiał, robiło się dużo gorzej. W okolicach piątego odcinka zaczęła w końcu przykładać się do nauki, ale wtedy widzowie doszli do wniosku, że przestało być ciekawie i wyeliminowali ją z programu.

Justyna, nadrabiając miną, przekonywała w wywiadach, że nawet dobrze się stało, bo miała dość Warszawy i zatęskniła za dziećmi.

Justyna Żyła chce zatrzymać chłopaka afrodyzjakami

Po powrocie do rodzinnej Wisły, Żyła zajęła się tym, co pasjonuje ją najbardziej, czyli gotowaniem. Regularnie zamieszcza na Instagramie zdjęcia wykonanych przez siebie potraw, przy okazji zdradzając co nieco ze swojego życia.

Z najnowszych wpisów wynika, że w życiu Justyny pojawiła się nowa miłość. Żyła ujawniła, że jej nowy partner to prawdziwy macho, bo jest mięsożerny. Pod przyrządzonym dla ukochanego daniem złożonym ze porcji mięsa, frytek i sałatki, napisała z dumą:

Już prawie weekendzik, a jak się ma chłopa w domu to kawał porządnego miecha musi wpaść. Po takim steku na stok i można jeździć do upadłego. Zima nareszcie wpadła do Wisły i mam nadzieję, że zostanie z nami na dłużej. Kto rusza na nartki?

Fani wypatrzyli, że do sałatki dodała liście lubczyku. Najwyraźniej postanowiła uniknąć powtórki niemiłych doświadczeń z Piotrem i nowego partnera zatrzymać przy sobie za pomocą afrodyzjaków…

Źródła: viva.pl, www.se.pl, www.telemagazyn.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij