×

Jej córka brała udział w programie o wyborze małej miss. Teraz ona chce być w centrum uwagi

Przypuszczamy, że część z Was kojarzy June Shannon, mamę Honey Boo-Boo, czyli Alany Thompson, która wzięła udział w popularnym amerykańskim programie telewizyjnym Toddlers and Tiaras.

Dziewczynki walczyły w nim o koronę miss

Alana wyróżniała się swoim zachowaniem na tle swoich rówieśniczek, dlatego tuż po zakończeniu zdjęć zaproponowano jej oraz rodzinie nagranie kolejnego programu. Tym razem dokumentującego ich własne życie.

Jednak w nim na pierwszy plan wybijała się przede wszystkim jej otyła matka

To też przez nią po 4 sezonach zaprzestano planowania kolejnych zdjęć. Kobieta miała spotykać się z mężczyzną skazanym na 10 lat pozbawienia wolności za pedofilię. Jego prawdopodobną ofiarą sprzed lat była starsza córka June.

Kobieta mimo to znalazła nowy sposób na życie w blasku fleszy…

Będzie mieć swój własny program telewizyjny o jej spektakularnej metamorfozie – Mama June: From Not to Hot. Mówi się, że June prawdopodobnie chce zemścić się w ten sposób na swoim byłym kochanku, który porzucił ją dla innej kobiety.

Podda się na oczach widzów operacjom plastycznym, które zapewnią jej seksowny wygląd…

Oczywiście jej metamorfoza nie będzie zależna tylko od nich, ale także i od restrykcyjnej diety oraz ćwiczeń. Efekty, jakie już udało jej się osiągnąć, są naprawdę spektakularne.

Wiadomo na pewno, że jest po 4 operacjach zmniejszenia żołądka…

Jednak czy myślicie, że wystawianie całego swojego życia na „pożarcie mediów” jest rozsądne? I nie chodzi nam tylko o ten program, ale i o te wcześniejsze…

Może Cię zainteresować