×

Każdego dnia przez 365 dni robiła sobie jedno zdjęcie. Patrząc na ostatnie ledwo można ją rozpoznać

Gdy John Paul, mąż Justine McCabe odebrał sobie życie podczas walki z depresją, matka dwójki dzieci szukała pocieszenia w jedzeniu. Odnalazła w tym ukojenie, a waga nie przeszkadzała jej, dopóki kobieta nie zaczęła ważyć 140 kilogramów. Fryzjerka z Kalifornii wspomina, że w tamtym okresie spożywała od 5 do 10 tysięcy kalorii dziennie. Nie chciała żyć, ale ze względu na dzieci nie była również w stanie sobie go odebrać. Coraz bardziej pogrążała się w depresji, jednocześnie tyjąc.

przemiana-1

Pewnego dnia wdowa zrobiła sobie zdjęcie, od którego wszystko się zaczęło. Nie była w stanie rozpoznać na nim siebie. Nie miała ochoty żyć, ale wiedziała, że musi znaleźć w sobie siłę dla dzieci.

przemiana-2

Zaledwie w ciągu roku, Justine zgubiła prawie 60 kilogramów. Całą transformacje uwieczniła na zdjęciach, z których stworzyła filmik.

Dzisiaj dzięki zmianie czuje się zdecydowanie lepiej. Ma chęć do życia i stara się doceniać każdą chwilę. Na poniższym filmiku możecie obejrzeć jej podróż, która zmieniła nie tylko jej wygląd, ale również życie.

Może Cię zainteresować

zamknij