×

Rodzice nie widzieli syna ważącego 140 kg przez rok. Nie mieli pojęcia, że w tym czasie schudł 60 kg

W 2012 roku Lucas miał 25 lat i ważył prawie 140 kilogramów. Był on kompletnie uzależniony od śmieciowego jedzenia i słodyczy. Jak można się również domyślić, Lucas był totalnie przeciwko jakiemukolwiek wysiłkowi fizycznemu. Jednak w grudniu przysiągł sobie, że straci na wadze i zadba o swoje zdrowie.

Lucas postanowił, że jego przemiana będzie tajemnicą, którą nie podzieli się z rodziną. Jednak cała podróż ku poprawie zdrowia została udokumentowana na jego profilu w serwisie reddit.

Utrzymanie tajemnicy przed rodzicami okazało się łatwe, ze względu na to, że widywał ich dwa razy w roku – na święta i w czasie wakacji. Kilka wymówek pozwoliło mu się wykręcić ze spotkania w lecie, by móc kontynuować swoją transformację.

W ciągu roku Lucas zmienił kompletnie wszystko. Zrezygnował z niezdrowego jedzenia, które zastąpił warzywami. Rozpoczął długie spacery i ciężko pracował na zmiany. Przez rok udało mu się zrzucić prawie 60 kilogramów.

Po roku, w czasie świąt Bożego Narodzenia, postanowił ujawnić swą przemianę rodzicom. Jeff i Susan byli oszołomieni zmianami jakie zaszły w Lucasie. Nie mogli uwierzyć, że w ciągu roku chłopak zmienił się nie do poznania. Oczywiście byli zachwyceni jego metamorfozą, a ich reakcja została uwieczniona na powyższym filmiku.

Lucas przed

lucas-1

Lucas po transformacji. Chłopak wygląda kompletnie inaczej!

lucas-2

Może Cię zainteresować

zamknij