×

Julia Wieniawa urządza kuchnię. Będzie tam więcej złota, niż u innych na koncie

Julia Wieniawa urządza kuchnię w swoim apartamencie za 2 miliony złotych. Montaż zabudowy zrelacjonowała na InstaStories. Robi wrażenie?

Apartament za 2 miliony

Julia Wieniawa jest jedną z młodych współczesnych celebrytów, których karierami w rozsądny i przemyślany sposób kierują rodzice. Podobnie, jak Julia, swoje losy powierzyli rodzicom Roksana Węgiel i Maciej Musiał i, jak na razie, nie zapowiada się, by żałowali tych decyzji. Mama Julii pełni rolę jej menedżerki i pilnuje, co córka opowiada mediom, co z reguły wychodzi na dobre jej wizerunkowi.

Czasem jednak mamie nie udaje się wszystkiego dopilnować i wtedy wychodzi na jaw, że Julia nie należy, niestety, do wyjątkowo bystrych osób.

Do historii show biznesu przeszły jej zwierzenia na temat depresji, w którą rzekomo wpadła po zjedzeniu kawałka pizzy z glutenem oraz relacje z pobytu na Bali, gdzie Julia przeszła „życiowy przełom” oraz odnalazła spokój duchowy i otworzyła czakry. Na szczęście, jeśli chodzi o finanse ma dużo więcej rozsądku. Zarobione na ściankach i w kampaniach reklamowych pieniądze inwestuje w nieruchomości.

Julia Wieniawa urządza kuchnię

Niestety, dotychczasowe dwa mieszkania boleśnie ją rozczarowały. Miały za mały metraż, znajdowały się w niewłaściwej dzielnicy albo brakowało tam balkonu.

Kilka miesięcy temu Julia kupiła trzeci z kolei apartament, który na razie zaspokaja jej wyśrubowane wymagania.  Mieszkanie znajduje się na warszawskim Żoliborzu ma 170 metrów kwadratowych na dwóch poziomach, trzy balkony i taras na dachu. Kosztowało „zaledwie” 2 miliony złotych.

Obecnie Wieniawa kończy remont, którego postępy relacjonuje na InstaStories. Podekscytowana towarzyszyła z telefonem fachowcom montującym zabudowę kuchenną. Jak widać na zdjęciach, w aranżacji dominują jasne kolory. Z innych zwierzeń Wieniawy wiemy też, że łazienkę postanowiła urządzić „na bogato”, w kolorze różowym, z marmurową wanną i złotymi kranami.

Z postępu prac można wywnioskować, że celebrytka już niebawem będzie mogła się wprowadzić.

Źródła: www.pudelek.pl, www.instagram.com, www.rmf.fm
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij