×

Julia Wieniawa pokazała tatę a fanki oszalały. „Taki młody i przystojny?!”

Julia Wieniawa pokazała tatę. Choć unika dzielenia się swoim życiem prywatnym, zdarza jej się zdradzić nieco więcej. Z jej konta na Instagramie dowiemy się, że ma rodzeństwo, że jej mama jest piękną kobietę, a tata przystojnym mężczyzną. Jest to jednak nie lada gratka, ponieważ taki ruch ze strony Julii to naprawdę rzadkość!

Zapracowana kobieta biznesu

Nie ma co ukrywać – Julia to tytan pracy i wszędzie jest jej pełno. Nie tylko śpiewa, ale także gra, współpracuje z markami i jest celebrytką, która ma ogromny wpływ na młode pokolenie. Może się pochwalić także związkami z popularnymi i starszymi od niej mężczyznami – z Antkiem Królikowskim i Baronem z zespołu Afromental.

Sukces za sukcesem

Ona sama jest świadoma tego, że dużo osiągnęło, co niektórzy odbierają jako zaletę, a dla innych to wyraz pychy i próżności. W jednym z wywiadów dla „Gali” mówiła, czym dla niej jest ów sukces.

Myślę, że mam w sobie siłę przyciągania dobrych rzeczy. Staram się dawać ludziom pozytywną energię i to procentuje. Jest wielu utalentowanych aktorów i aktorek, ale ja mam wyjątkowo dużo szczęścia. Może dlatego, że wstrzeliłam się w niszę na rynku? Nie było w polskim show-biznesie młodej dziewczyny, która gra, śpiewa, a do tego jest mocno obecna w mediach społecznościowych. Mam nadzieję, że ten prawdziwy sukces ciągle jest przede mną. Zaskoczyła mnie nagła popularność, na którą nie byłam przygotowana

Rodzina razem z nią

Mama Julii jest nie tylko jej rodzicem, ale także menadżerem. Choć jest obecna w życiu córki na co dzień, nie spotkamy jej na tzw. ściankach. Jest raczej w cieniu i pomaga Julii dokonywać trafnych wyborów. Podobnie jest z tatą, którego na próżno szukać w jej social mediach. Zdarzają się jednak wyjątki – tak było właśnie tym razem.

Julia Wieniawa pokazała tatę

Już chyba wiemy po kim młoda celebrytka odziedziczyła urodę! Kim jest ojciec Julii? Konrad Wieniawa-Narkiewicz jest wielokrotnie nagradzanym artystą plastykiem. Czy to właśnie po nim jest uzdolniona? W czasie jednego z wywiadów Julia wyznała, że od małego chodziła na lekcje śpiewu, tańca i aktorstwa. Rodzice zatem od najmłodszych lat mieli konkretny plan wobec córki. Dzięki temu dziś Julia jest 20-letnią bizneswoman, która jest nad wyraz dojrzała jak na swój wiek.

Lubicie ją?

Źródła: www.gala.pl, www.instagram.com
Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij