×

Po śmierci jej dziecka wyszła na jaw szokująca prawda. Jego ojcem był zarazem jego dziadek

Mogłoby się wydawać, że takie rzeczy są przeciw jakimkolwiek prawom natury. Niestety, jak pokazuje ten przypadek – naprawdę się zdarzają…

Ojcem dziecka był jego…dziadek

Sytuacja miała miejsce w hrabstwie Laurens w Karolinie Południowej. Po tym jak 20-latka urodziła dziecko, szybko okazało się, że jego ojcem jest zarazem jego dziadek! Niestety, maleństwo nie przeżyło. Nie wiadomo jednak, czy przyczyna jego śmierci miała jakikolwiek związek z kazirodczymi czynami rodziców. Ta kwestia wciąż jest badana.

W czasie śledztwa na jaw wyszło, że 38-letni James Travis Brown i jego 20-letnia córka Katlyn Lauren Edwards byli ze sobą w tajemnym związku. Na tym etapie nie wiadomo jeszcze, jak długo trwała chora relacja tej dwójki.

Podejrzenie o gwałt

Jak śledczy wpadli na ten trop? Jeden z pracowników socjalnych zgłosił na policję sprawę domniemanego „nadużycia seksualnego”. Gdy funkcjonariusze zainteresowali się tą sprawą, szybko okazało się, że mężczyzna wcale nie zgwałcił córki. Do stosunków pomiędzy nimi jednak dochodziło. Wszystko odbywało się za ich obopólna z zgodą.

„To ponad ludzkie wyobrażenie!”

Szeryf Don Reynolds nie potrafi sobie nawet wyobrazić, jak mogło dojść do czegoś takiego:

To ponad ludzkie wyobrażenie! Jak coś takiego może mieć miejsce między ojcem a córką? W tej chwili nie mogę potwierdzić, że dziecko zmarło z powodu komplikacji związanych z kazirodztwem. Będzie to jednak dokładnie badane

20-letnia Katlyn Lauren Edwards oskarżona o kazirodztwo trafiła już do aresztu. Jej ojciec również odpowie za swoje czyny, gdy tylko zakończy odsiadywanie wyroku za inne przestępstwo.

Może Cię zainteresować

zamknij