×

Wieniawa w końcu przerwała milczenie na temat dziewczyny Antka. „Współczuję jej”

Julia Wieniawa o dziewczynie Antka Królikowskiego po raz pierwszy wypowiedziała się publicznie w czasie konferencji prasowej Super Hit Festiwal. Odniosła się do tego, że media porównują ukochaną jej byłego do niej. Przypomnijmy, że para rozstała się po dwóch latach związku. Media donosiły, że aktor gorzej zniósł rozstanie, a Julia szybko znalazła pocieszenie w ramionach starszego o 15 lat muzyka. To zdziwiło mocno jej fanów. Oczywiście prawdą o rozejściu znają tylko oni, a cała reszta może jedynie spekulować.

Antek Królikowski po rozstaniu nie mógł dojść do siebie. W związku z tym wybrał się w kilkutygodniową egzotyczną wycieczkę. Sam podkreślał, że szukał tam siebie

Najwyraźniej pogodził się tam z tym, co przyniosło mu życie i otworzył serce na nową relację. Z pewnością wkroczył na nową drogę i dzięki temu udało mu się znaleźć spokój. Do tego zakochał się. Jego nowa dziewczyna ma na imię Kasia i jest uroczą blondynką. Wydaje się bardzo sympatyczna, a Antek przy niej promienieje! W przeciwieństwie do ostatniej relacja, ta nie jest zbyt mocno wystawiana na ocenę internautów. Oczywiście aktor dodaje zdjęcia z ukochaną, ale nie jest ich aż tyle co z Julią. Chroni swoją prywatę, ponieważ boi się o przyszłość?

Niestety media mają to do siebie, że uwielbiają porównania i to samo robią w odniesieniu do Antka

O tym, że Kasia jest porównywana do wcześniejszej partnerki aktora, wypowiedziała się sama Julia. Na pewno spodziewała się, że najprawdopodobniej ktoś zada jej to pytanie i uznała, że nie ma sensu uciekać przed odpowiedzią.

Julia Wieniawa o dziewczynie Antka wypowiedziała się dość serdecznie

Dziennikarka zapytała: „Jak reagujesz na te porównania? Jego nowa dziewczyna jest ciągle porównywana do Ciebie”. Julia uśmiechnęła się deliktanie i powiedziała: „Strasznie mi przykro i współczuję jej”.

Czy myślicie, że te dwie pary mogłyby się przyjaźnić? Co myślicie o wypowiedzi Julii?

Co do jednego jesteśmy pewni – obie pary bezsprzecznie do siebie pasują i oczywiście życzymy im wszystkiego dobrego :)

Może Cię zainteresować