×

Podejrzewała, że mąż zdradza ją z koleżanką ich córki. Nie wytrzymała i przejrzała jego telefon

Rozwód to bardzo bolesny i trudny proces, zwłaszcza dla długoletniego małżeństwa. Julia Keys, zdecydowała się opowiedzieć historię swojego związku oraz co sprawiło, że postanowiła rozwieść się z mężem. W wywiadzie dla This Morning opisała jak dowiedziała się o zdradzie jej męża.

Pierwsze podejrzenia

Zachowanie męża Julii, Richarda, się zmieniło. Chronił swoją prywatność, nie chciał rozmawiać na temat tego od kogo dostał wiadomość, ani gdzie wychodzi. Podczas przyjęcia jej uwagę zwróciła pewna młoda kobieta, która przez cały wieczór zachowywała się bardzo dziwnie.

Ta dziewczyna była znana naszej rodzinie, często przychodziła do nas do domu, ponieważ przyjaźniła się z naszą córką. Zazwyczaj była bardzo miła, ale gdy przyszła na prywatkę, na którą nie dostała zaproszenia, poczułam że coś jest nie tak. Okazało się, że przyszła z osobą, która miała zaproszenie, więc pomyślałam „ok, w porządku”, ale później widziałam, że stale mnie unika. Na przyjęciu było wiele osób, ale Lucy nie powiedziała do mnie ani jednego słowa.

Julia była zmęczona i zdecydowała, że wróci do domu. Idąc w kierunku wyjścia, minęła się z młodszą kobietą, która chwyciła ją za rękę i zapytała czy już wychodzi.

Zapytała się z wielkim podekscytowaniem w głosie. Zdecydowałam, że nie odpuszczę i powiedziałam „Nie, za momencik tutaj wrócę”.

Kiedy Julia wróciła do domu, długo nie mogła przestać myśleć o tym co wydarzyło się tego wieczora

Gdy tylko Richard zasnął poszłam sprawdzić jego telefon. Pierwsza wiadomość, która mi wyskoczyła była od niej. Napisała: „gdy tylko wyszedłeś, wybiegłam za tobą. Gdzie poszedłeś?”

Wtedy wiedziała, że jej mąż być może ma romans z młodszą kobietą jednak kiedy w końcu zaczęła rozmowę z Richardem, mężczyzna zaprzeczył i powiedział, że Lucy ma pewne problemy zdrowotne i pomaga dziewczynie.

Było to dość dziwne, w końcu to ja jestem z wykształcenia psychologiem i mogła poprosić mnie o pomoc. W pewnym momencie zaczęłam być podejrzliwa. Miałam dziwne uczucie, że coś jest na rzeczy, ale pewna część mnie mówiła „nie bądź niedorzeczna, na pewno nic się nie dzieję”.

Pewnego razu wracając z długiej podróży z mężem Julia nie wytrzymała

Richard zasnął w pociągu, a ja widziałam, że Lucy wysłała mu wiadomość. Wtedy zdecydowałam się jej odpisać. Przez krótką chwilę udawałam, że jestem Richardem. Ona zapytała „czy dostałeś moje zdjęcie?” a ja napisałam „nie, nic mi nie przyszło”. Kiedy wysłała zdjęcie, wiedziałam, że mają bardzo bliską relację.

Mąż Julii nie chciał od niej odchodzić. Według 60-latki cała sytuacja bardzo go przytłoczyła, kłamstwa które wyszły na jaw były nie do przeskoczenia, a fakt, że sam jest w środku całego zamieszania, była dla niego bardzo trudna.

Richard chyba myślał, że mu wybaczę, powiem „Ojej nic się nie stało. Naprawimy ten związek”. Ja nie należę do takich osób, oczekiwałam od niego, że to on będzie próbował walczyć o nasze małżeństwo.

Julia Keys jest szczęśliwa, że jej 34-letnie małżeństwo dobiegło końca

Mimo tego, że na początku nie mogła uwierzyć, że jej mąż, były prowadzący programy sportowe, Richard Keys ma romans z przyjaciółką ich córki, wie że dokonała świadomego wyboru. Julia zdecydowała się również napisać książkę, która pomogłaby innym parom dowiedzieć się czy ich partnerzy ich zdradzają.

Polecane

Może Cię zainteresować