×

69-latek skrzywdził 13-letnią Polkę. Uważa się za ostatniego żyjącego krewnego Hitlera

Najpierw zrobiło się o nim głośno, gdy pocałował 13-letnią dziewczynkę, córkę Polaka, mieszkającego w Görlitz, a teraz 69-latek twierdzi, że jest potomkiem Hitlera. Czy jest to możliwe? Nie do końca, ponieważ jedyna rodzina dyktatora żyje w Stanach Zjednoczonych.

Wszystko zaczęło się od tego, gdy 69-letni Romano-Lukas Hitler odpowiedział na ogłoszenie Polaka

Zainteresował się garażem, który został wystawiony na sprzedaż. Jednak po czasie okazało się, że wcale nie był zainteresowany przedmiotem sprzedaży, a 13-letnią córką mężczyzny. Ania to jeszcze dziecko i mogłaby być wnuczką 69-latka, a mimo to on zwrócił na nią uwagę. Zresztą sam do tego doszedł szybko ojciec, który powiedział:

Kiedy się pojawił, wydawało mi się, że nie interesuje go garaż, tylko Ania

jest potomkiem Hitlera

Jak doszło do tego, że dziewczynka znalazła się w domu mężczyzny?

Mimo tego, że rodzice mówią dzieciom o tym, aby nie reagowały na zaczepki obcych ludzi i zawsze miały się na baczności i nie ufały nieznajomym, zdarzają się sytuacje, gdy dochodzi do tragedii. 13-letnia Ania dała się najwyraźniej w jakiś sposób omamić 69-latkowi. Dawał jej zabawki i słodycze. Jakimś cudem znalazła się u niego w mieszkaniu, gdzie miał pocałować dziewczynkę. W czasie spotkań miał także mówić, że poślubi 13-latkę.

dowód osobisty

Ania w końcu opowiedziała o wszystkim tacie

Sprawa natychmiast trafiła na policję i do sądu. Sam oskarżony nie czuje się winny, ponieważ zapewnia, że pocałunek nie miał podtekstu seksualnego, a charakter powitalny. Sąd uznał inaczej. Dziewczynka zeznała, że mężczyzna pocałował ją w szyję i za to sąd skazał go na karę 800 euro grzywny.

Romano-Lukas Hitler

Jednak to nie koniec historii mężczyzny. 69-latek twierdzi, że jest potomkiem Hitlera…

Opowiada o tym, że jego rodzice zmarli, a po ich śmierci trafił do klasztoru. Nie zagrzał tam jednak długo miejsca, ponieważ miała go adoptować polska rodzina. Jednak gdy skończył 18 lat, zapragnął wrócić do Niemiec i osiedlił się w Görlitz. Mówi także, że jest krewnym Hitlera. Czy jest to możliwe?

Nie do końca, ponieważ jedyni potomkowie dyktatora mieszkają w Stanach Zjednoczonych. Alexander, Louis i Brian Stuart-Houston mieszkają na Long Island i nie kojarzą 69-latka. Są synami siostrzeńca Hitlera, Williama Patricka Hitlera, który nie urodził się nawet w Niemczech, a w Wielkiej Brytanii jako przyrodni brat Hitlera.

On sam jednak mocno wierzy w swoje słowa…

Może Cię zainteresować