×

Jessica z „Rolnik szuka żony” znowu zaskakuje. Zataiła przed Krzysztofem ważną informację

„Rolnik szuka żony” to program, w którym oprócz miłości można znaleźć swoje pięć minut sławy. Tak stało się w przypadku Jessiki – kandydatki Krzysztofa. Kobieta szybko zyskała uwagę mediów, które zaczęły się o niej rozpisywać. Na jaw wychodzą coraz to ciekawsze fakty z jej życia. Okazuje się, że Jessica zataiła przed Krzysztofem bardzo ważną informację…

Wyrazista Jessica

Jessica ze względu na mocny makijaż, kruczoczarne włosy oraz nietypowy jak na ten program sposób obycia zyskała sympatię nie tylko “swojego” rolnika, ale także i widzów. Jakiś czas temu media obiegły zdjęcia Jessiki sprzed kilku lat. Kobieta była nie do poznania! Blond włosy bez doczepów, smukła sylwetka, błysk w oczach i delikatny makijaż. Ludzie byli w szoku!

Kolejna tajemnica

Okazuje się, że kobieta nie jest tym za kogo się podaje! Portal party.pl dotarł do znajomych Jessiki ze szkoły. Z rozmowy wynikało, że 24-latka została zapamiętana z podstawówki jako… Patrycja. Kobieta najprawdopodobniej zmieniła imię!

Produkcja nic o tym nie wie

Portal party.pl zwrócił się z prośbą o komentarz do producentów programu. Oni jednak wzruszają ramionami i twierdzą, że nic na ten temat nie wiedzą. W momencie kiedy 24-latka zgłaszała się do programu w dowodzie miała już wpisane imię Jessica. Czy to oznacza, że dziewczyna zdecydowała się na zmianę imienia przed programem? Na to wychodzi.

Myślicie, że taka zmiana wyjdzie jej na dobre? Co o tym sądzicie?

Może Cię zainteresować

zamknij