×

5-latka z Nigerii okrzyknięta najpiękniejszą dziewczynką świata. Mała wygląda zjawiskowo

Cyklicznie poznajemy kolejne dziewczynki, które zostają okrzyknięte najpiękniejszymi na świecie. Przed laty słyszeliśmy o Thylane Blodneau, później przyszedł czas na Annę Knyazevą, która według wielu osób wyglądała niczym lalka, a teraz kolej na 5-letnią Jare z Nigerii. Ciemnoskóra dziewczynka skradła serca milionów ludzi swoimi lokami i pięknymi oczami. Wcale się temu nie dziwimy, bo mała wygląda naprawdę zjawiskowo!

„O tak, ona jest człowiekiem! Ale jest też aniołem”

Jare z Nigerii nie jest profesjonalną modelką. Pewnego dnia została po prostu zauważona cenionego, nigeryjskiego fotografa, Mofe Bamuyiwa. To on zaprosił małą dziewczynkę na krótką sesję zdjęciową, której koncepcją było skrzyżowanie dziecka z osobą dorosłą. Kiedy wykonał pierwsze zdjęcie Jare, udostępnił je na swoim profilu na Instagramie. Fotograf napisał: „O tak, ona jest człowiekiem! Ale jest też aniołem. Choć już wtedy przeczuwał, że dziewczynka ma ogromny potencjał, takiego odbioru nie spodziewał się nawet on sam.

A post shared by BMBSTUDIO (@mofebamuyiwa) on

Reakcje internautów

Fotografia bardzo szybko wywołała niemałe poruszenie wśród internautów, którzy byli zachwyceni nie tyle sama fotografią, co urodą 5-letniej dziewczynki. Udostępnione tydzień temu zdjęcie zebrało już ponad 28 tysięcy „serduszek”, a pełnym podziwu komentarzom nie ma końca.

Fenomen małej dziewczynki

Fotografa zaintrygowała postawa 5-latki. Jare kompletnie nie uśmiecha się na zdjęciu, co sprawiło, że jej portret jest jeszcze bardziej niezwykły, a zarazem tajemniczy. Jakby tego było mało, na całość pięknego ujęcia składa się nie tylko niewinna twarz, brak radości i głębokie spojrzenie dziewczynki, ale również surowe otoczenie, które tworzy spójną całość. Nie wiemy jak Wy, ale my się wcale nie dziwimy, że fotograf nazwał małą ślicznotkę aniołem.

A post shared by BMBSTUDIO (@mofebamuyiwa) on

Jare ma też dwie piękne siostry

Fotograf zaprosił na sesję zdjęciową nie tylko Jare, ale również jej dwie siostrzyczki – 7-letnią Jomi i 10-letnią Jobę. Nie da się ukryć, że coś je łączy. Na pierwszy rzut oka widać, że cała trójka ma wyjątkowo silne osobowości i uderzające rysy twarzy, których nie sposób nie zauważyć.

Patrząc na to zdjęcie, trzeba przyznać, że za kilka lat może być o nich wyjątkowo głośno.

Beautifully captured by @m12photography

A post shared by Joba, Jomiloju & Jare Ijalana (@the_j3_sisters) on

Wykorzystać potencjał dziewczynek

Mofe Bamuyiwa wiedział, że dziewczynki mają potencjał. Nie przypuszczał jednak, że jest on aż tak ogromny. Aby go nie zmarnować, poprosił matkę siostrzyczek do utworzenia profilu dziewczynek na Instagramie. Możecie go zobaczyć tutaj. Pomysł okazał się być strzałem w dziesiątkę, bo choć powstał zaledwie kilka dni temu, a znajduje się na nim tylko 5 fotografii, na chwilę obecną obserwuje go już ponad 20 tysięcy osób i liczba ta wciąż rośnie.

Przyszłość Jare

Fotograf wierzy, że za kilkanaście lat Jare wróci pamięcią do swojego niezwykłego zdjęcia i zachwyci się nim tak jak reszta świata zachwyciła się dzisiaj. Kto wie, być może będzie już wtedy jedną z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych modelek na Ziemi. Tego oczywiście jej życzymy!

Może Cię zainteresować

zamknij