×

Zdecydowała się na wstrzyknięcie w pośladki wypełniacza. Po zabiegu jej pupa zaczęła gnić

A miało być tak pięknie… Janelle Butler z Lawrenceville w stanie Georgia jest modelką i miłośniczką świata fitness, która dla pięknego wyglądu jest w stanie zrobić dosłownie wszystko. Nie ma się więc co dziwić, że kiedy w 2009 roku na świat przyszło jej drugie dziecko, nie była w stanie zaakceptować swojego wyglądu. Wtedy podjęła decyzję, która o mały włos jej nie zabiła.

„Czas najwyższy poprawić sobie pośladki”

Janalle w 2010 roku zdecydowała się na wstrzyknięcie w pośladki sylikonowego wypełniacza. Wszystko po to, aby wizualnie je ujędrnić. Cały zabieg przeprowadziła nielicencjonowana kosmetyczka, co wiązało się z pewnym ryzykiem. Butler była jednak tego zupełnie świadoma i nie miała zamiaru przepłacać.

Facebook

To był prawdziwy koszmar

Radość z „nowych pośladków” szybko zmieniła się w przerażający ból, swędzenie i pieczenie. Wszystkie te objawy były wywoływane wypełniaczem. Jakby tego było mało, pupa trenerki powiększyła się w skutek intensywnych treningów, które na co dzień przeprowadzała. Kobieta ostatecznie zdecydowała się usunąć wypełniacz. O pomoc w zabiegu tym razem poprosiła specjalistów, którzy uświadomili jej, że gdyby nie podjęła takiej decyzji, mogłaby umrzeć.

Facebook

Nie obyło się bez komplikacji

Niestety, mimo, że zabieg usunięcia został przeprowadzony, nie obyło się bez poważnych konsekwencji. W ranach zaczęła już rozwijać się martwica. Co za tym idzie, pośladki modelki zaczęły gnić. Wyglądało to naprawdę niedobrze.

Konsekwencje

Choć pośladków modelki nie udało się w całości uratować, jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Na pupie widnieją natomiast wgłębienia wielkości pięści, które maskuje za pomocą specjalnie przygotowanych do tego wkładek.

Facebook

Ostrzeżenie

Butler doskonale zdaje sobie sprawę, że zabieg mógł skończyć się dla niej o wiele bardziej tragicznie. Nie bez powodu więc teraz uświadamia inne kobiety, aby zastanowiły się kilkukrotnie, a przede wszystkim sprawdziły, kto wykonuje zabieg, zanim się na niego zdecydują.

Polecane

Może Cię zainteresować