×

Dziewczyna Salety pozbyła się implantów. „Kamuflowały jej prawdziwe oblicze i szufladkowały”

Medycyna estetyczna jest niezwykle popularna wśród celebrytów, a nawet polityków. Istnieją jednak osoby, które pomimo przebywania w blasku fleszy rezygnują z ciągłego poprawiania urody. Przykładem jest dziewczyna Salety Karolina Woźniak, która pozbyła się implantów i jest z tego powodu bardzo zadowolona.

dziewczyna Salety pozbyła się implantów
Instagram.com

Dziewczyna Salety pozbyła się implantów

Modelka poinformowała o całej sprawie publikując zdjęcie na Instagramie. W poście zamieściła opis całej sytuacji:

Zazwyczaj staram się nie analizować i nie wracać do swoich źle podjętych decyzji, ale są wyjątki… taką właśnie złą decyzją sprzed lat było powiększenie piersi za sprawą mojej lekkomyślności, namów pseudofotografów czy głupiej mody panującej w Miami. A wiec… –
Pozbyłam się implantów, które jakkolwiek patetycznie to brzmi, miałam wrażenie, że kamuflują moje prawdziwe oblicze, a dodatkowo szufladkują. I wiecie co? Była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć! Czuje się rewelacyjnie! Tak w 100% sobą. Po prostu :)
Nie mam zamiaru teraz prawic jak mądry Polak po szkodzie i demonizować chirurgii plastycznej. Natomiast jeśli coś nie jest kompleksem utrudniającym nasze życie warto pomyśleć dwa razy zanim zdecydujemy się na takie ingerencje.
Z czasem człowiek dochodzi do wniosku, że nie ma nic fajniejszego i bardziej sexy niż NATURALNOŚĆ ?

Dziewczyna Salety pozbyła się implantów
Instagram.com

Karolina nie żałuje swojej decyzji i podkreśla, że czuje się o wiele lepiej bez sztucznego upiększania się. To niezwykłe wydarzenie w świecie modelingu, gdzie takie zabiegi są na porządku dziennym.

Nowa dziewczyna Przemysława Salety

Para pojawiła się na 11. edycji Vip Cross – Off Road Gwiazd. Pięściarz w przeszłości miał już dwie żony, narzeczoną i kilka partnerek, jednak z żadną z nich nie potrafił sobie ułożyć życia.

Modelka studiowała filologię angielską. Podczas studenckich wakacji w Miami udała się do agencji modelek ze swoim portfolio. Zdjęcia Amerykanom się spodobały i wysłali Karolinę na próbne sesje. Efekt był na tyle pozytywny, że podpisała swój pierwszy zawodowy kontrakt.

Od tego czasu minęło już parę lat i praca w modelingu rzuciła Karoliną w najróżniejsze rejony świata. Karolina Woźniak pochodzi z Bydgoszczy. Ukochana Przemka Salety ma za sobą m.in. sesje do magazynów dla panów takich jak „Playboy” czy „CKM”. 29-latka pracuje również przy sesjach zdjęciowych na całym świecie, jest też właścicielką Kawai Gallery.

Dziewczyna Salety pozbyła się implantów
Instagram.com

I jak sądzicie, czy to był dobry wybór i lepiej stawiać na naturalność?

Źródła: www.pudelek.pl
Fotografie: Instagram.com (miniatura wpisu), Instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij