×

Iza Janachowska pokazała się pierwszy raz po porodzie. „Wow, ale figura!”

Izabela Janachowska po porodzie wygląda jak modelka! Zaledwie 18 dni po tym, gdy na świecie pojawił się jej ukochany synek, tancerka i prowadząca programy ślubne pokazała się światu podczas oficjalnego wyjścia z mężem.

Nie ma co ukrywać, jej sylwetka nawet nie wskazuje na to, że Iza została kilka tygodni temu mamą

W czasie ciąży nie przytyła zbyt dużo, ale brzuch był faktycznie sporych rozmiarów. Fani rozpływali się nad celebrytką, gdy ta była w błogosławionym stanie. To samo zresztą robią teraz!

Czarna suknia do ziemi, przepiękny dekolt i podkreślona talia – w takie odsłonie Iza pojawiła się na wczorajszej gali

U jej boku oczywiście nie zabrakło męża, który idealnie wkomponował się w mroczną kreację celebryki. Komentujący pod zdjęciem oczywiście gratulowali sylwetki, ale byli też i tacy, dla których afirmowanie tak idealnej figury po ciąży nie jest czymś dobrym. Uznali, że wręcz może to być źle odebrane przez inne mamy.

Tytuł ma dołować normalne matki, które czasami długim tyg dochodzą do siebie? Niedługo na drugi dzień będą wychodzić ze szpitala i tak wyglądać. Jakaś moda na to szybkie wracanie do formy?

Jak do mnie przyszła położna na wizytę to pytała się gdzie jest mama dziecka. Chodziłam w jeansach lekka jak piórko, wiem że to są jednostki no może dziesiątki ale jest to możliwe dlatego dziwi mnie każdy hejt na młodą mamę…..

Mamusia szybciutko dzidziusia zostawiła żeby się pokazać. Żenada

Ja po 2 tyg byłam na weselu przyjaciół. Wiadomo nie szalałam, ale można więc nie mówcie, że tylko znane osoby do siebie szybko dochodzą, bo kasa… to kwestia indywidualna. Jak ktoś wcześniej jest szczupły i ćwiczy, to szybko będzie wyglądać dobrze.

Już dość ma macierzyństwa i wyjścia w głowie?

Izabela Janachowska po porodzie wygląda jak milion dolarów. Jednak kochane Mamy pamiętajcie, że każda z nas dochodzi do siebie we własnym tempie ?

Może Cię zainteresować

zamknij