×

W Internecie udawali kochających rodziców. W domu z przyjemnością znęcali się nad dziećmi

32-letni James Chalkley i 22-letnia Cheyanne Chalkley zostali oskarżeni i aresztowani za znęcanie się nad dziećmi. Prawda wyszła na jaw, gdy nauczycielka 5-latki zauważyła siniaki na plecach dziecka. Dziewczynka od dłuższego czasu skarżyła się również na ból w nogach, co tworzyło jedną, spójną całość. Kiedy pani zapytała ją, co się stało, odpowiedziała, że nie wie. Dopiero później przyznała, że… przewróciła się na placu zabaw, co nie miało nic wspólnego z prawdą.

Dziewczynka i jej 10-letnia siostra ostatecznie przyznały funkcjonariuszowi policji, że bije je ojciec.

Szybko okazało się również, że w znęcaniu się nad dziećmi pomaga mu macocha, która niejednokrotnie sama torturowała dziewczynki – biła je różnorakimi przedmiotami.

Bexar County Sheriff’s Office

Zeznania wystarczyły, aby siostry i ich brat zostały odebrane z domu rodziny Chalkley.

Rodzice bili nas na zmianę. Robili to tak mocno, że na skórze pozostawały zielone od uderzeń ślady. Najczęściej używali do tego paska lub obroży dla psa – wyznaje 5-latka.

James i Cheyanne Chalkley

10-letnia dziewczynka opisała również sytuację, w której ojciec trzymał jej głowę w toalecie i spuszczał wodę. Następnie robił to samo z jej 5-letnią siostrą. To jednak nie koniec przykrych doświadczeń…

Pewnego dnia James znalazł kocie odchody w szafie. Natychmiast pomyślał, że wszystkiemu winne są jego dzieci. Za karę wysmarował ich twarze fekaliami. Nałożył je również na szczoteczkę, po czym umył im zęby tak mocno, że ich dziąsła zaczęły krwawić. Na końcu nakazał im wziąć prysznic.

Nic nie wskazywało na to, że w rodzinnym domu Chalkley może dochodzić do tak dramatycznych sytuacji. Zdjęcia, które rodzice publikowali w sieci, były przepełnione uśmiechami i miłością. Niestety, nie miały one nic wspólnego z przerażającą rzeczywistością, która dotknęła niczemu winne dzieci. 

Może Cię zainteresować

zamknij