×

Mama zauważa bąble na stopach córeczki. Jest przerażona, gdy dowiaduje się, co zrobiła opiekunka

Pozostawienie dziecka pod opieka niani to dylemat wielu rodziców. Nigdy tak naprawdę nie wiemy z kim mamy do czynienia, a jedyne czego pragniemy to bezpieczne i szczęśliwe dziecko.

Kiedy mama tej 6-miesięcznej dziewczynki odkryła ogromne bąble na stopach córki, wiedziała, że stało się coś złego.

Natychmiast zapytała nianię o to, co się wydarzyło. Opiekunka, 36-letnia Ismael Ramon-Mendoza, na początku twierdziła, że nie ma pojęcia w jaki sposób powstały bąble na stopach dziewczynki. Zdenerwowana matka jednak nie dawała za wygraną i poinformowała policję, że niania dopuściła się nadużyć wobec dziecka. Mendoza została aresztowana i w końcu przyznała się do wszystkiego.

Opiekunka smażyła tortillę na obiad. Dziewczynka nie przestawała płakać, co bardzo frustrowało nianię. Kobieta bez skrupułów wetknęła nóżki dziecka na gorącą patelnię.

Dziewczynka trafiła do szpitala z poparzeniem drugiego stopnia. Trudno sobie wyobrazić, że kobieta wpadła na tak makabryczny pomysł uspokojenie płaczącego dziecka. Po prostu nie mieści się w głowie, że można tak skrzywdzić niewinne niemowlę.

Opiekunka powinna zadbać o dziecko, a ta przerażająca historia uświadamia nas, że nie zawsze tak jest. Szczególnie więc należy dobierać osobę, której zostawiamy pod opieką nasze dziecko.

Może Cię zainteresować

zamknij