×

Majewski twierdzi, że zostało im oszczędności jedynie na 4 miesiące życia

Deynn i Majewski to „fit-celebryci”, którzy w ostatnim czasie stracili w oczach swoich fanów bardzo dużo. Dziś już wiadomo, że popularna para mieszka aktualnie w Los Angeles, a jak można się domyślać, życie w takim mieście nie należy do tanich. Z czego się więc utrzymują?

Z ostatniej relacji Majewskiego, którą prowadził na żywo na Instagramie, wynika, że para ma oszczędności, które wystarczą im zaledwie na 4 miesiące życia. Nasuwa się jednak pytanie, jak wystawne życie teraz prowadzą i ile pieniędzy przeznaczają na różnego rodzaju „przyjemności”?

I choć wiele mogłoby wskazywać na to, że ich aktualna sytuacja finansowa nie jest najlepsza, należałoby się zastanowić nad tym, ile faktycznie jest w tym prawdy – w końcu życie w Kalifornii do najtańszych nie należy

Jak się okazują, Deynn i Majewski na sam karnet na siłownie wydają po 250 dolarów miesięcznie na głowę (około 850 złotych!). Na tym jednak nie koniec… Na dniach wprowadzili się do nowego mieszkania. Ich sąsiadem ponoć jest jeden z koszykarzy LA Lakers.

Jak się okazuje, w posiadaniu pary wciąż jest apartament, w którym niegdyś mieszkali w Warszawie. Co się z nim teraz dzieje?

Wynajmuje go Agata Majewska, siostra Daniela, która przeprowadziła się do stolicy z początkiem marca

Marita Surma i Daniel Majewski wcale nie zrezygnowali z wynajmowania mieszkania. Obecnie przebywa w nim siostra Daniela. To jest wszystko ustawione… Firmy nadal z nimi współpracują. Daniel i Marita lokują produkty „słownie” w swoich „lajfach” na Instagramie. Wystarczy posłuchać dokładnie – zdradza źródło Pudelka.

Wychodzi na to, że u Majewskich wszystko zaczyna się jakoś układać.

Polecane

Może Cię zainteresować