×

„Jesteśmy sami jak palec” – Deynn i Majewski zdradzają, gdzie teraz mieszkają

Deynn i Daniel wrócili do świata mediów społecznościowych i próbują odbudować swoją potęgę po tym, gdy kilka miesięcy temu na jaw wyszło to, co tak naprawdę łączy Maritę ze swoją siostrą, Klaudią. Nie obyło się bez publicznej wymiany zdań, upubliczniania rozmów, wyzwisk i łez. Majewscy postanowili, że nie będą wypowiadać się na ten temat i że znikną na jakiś czas. Tak też zrobili.

Powrót w wielkim stylu?

Kilka dni temu pojawili się na Instagramie. Podzielili się z fanami tym, że właśnie są po ślubie! Nie tylko to wzbudziło kontrowersje, ale fakt, że w Urzędzie Stanu Cywilnego pojawili się w… dresach.

To nie koniec niespodzianek

Para oznajmiła także, że powoli wracają do świata internetowego i że będą ponownie działać w tej sferze. Jednak fani (i hejterzy też) nie spotkają ich na warszawskich czy wrocławskich ulicach, ponieważ para wyjechała razem ze swoim psem do Stanów Zjednoczonych. W Wielką Sobotę urządzili na swoim profilu relację na żywo, w której zdradzili, że mieszkają w Los Angeles. Daniel nawet przemówił w tej kwestii:

No na razie tak, na razie tak. Tu jesteśmy, wiec tu mieszkamy. Jesteśmy tutaj sami jak palec. Mamy tylko siebie

Wspomnieli także, że już wkrótce odpowiedzą na pytania, które wszyscy sobie zadają. Opowiedzą o ślubie, aferze i tatuażach na twarzy. Zaciekawieni?

Polecane

Może Cię zainteresować