×

Jak wygląda najpiękniejsze dziecko na świecie po 9 latach? Czym się zajmuje?

Jak wygląda najpiękniejsze dziecko? Thylane Blondeau to modelka, która przed dziewięcioma laty została uznana za najpiękniejszą na świecie. Miała wtedy zaledwie 10 lat. Teraz skończyła 19. Jak bardzo zmieniła się na przestrzeni lat?

Thylane Blondeau – kim jest?

Francuska modelka Blondeau zdobyła sławę w bardzo młodym wieku. Mając zaledwie 4 lata, chodziła już po wybiegu u projektanta Jeana Paula Gaultiera. 6 lat później świat poznał ją z drugiej strony. Z niewinnego dziecka za sprawą odważnej sesji zdjęciowej uczyniono z niej młodocianą, wyzywającą modelkę.

W tam tym czasie wiele osób ze świata show biznesu protestowało przeciwko seksualizacji dzieci mówiąc, że nie przystoi, aby mała dziewczynka robiła uwodzicielskie miny i przyjmowało wyuzdane pozy. Właśnie w ten sposób sfotografowano Thylane, która w bardzo krótkiej sukience, szpilkach i mocnym makijażu wyglądała niemal jak dorosła kobieta wamp. W tym samym czasie dziewczynka została okrzyknięta najpiękniejszym dzieckiem świata.

Jak wygląda najpiękniejsze dziecko na świecie obecnie?

5 kwietnia 2020 roku Thylane Blondeau skończyła 19 lat. Przez niecałą dekadę jej wygląd bardzo się zmienił. Trzeba przyznać, że jej uroda jeszcze bardziej rozkwitła. Dziewczyna nadal jest aktywna w świecie modelingu. Bierze udział w sesjach zdjęciowych najbardziej znanych projektantów mody, a na Instagramie jej poczynania śledzi ponad 3,5 miliona obserwatorów.

Thylane jest nie tylko modelką, ale również projektantką. Niedawno stworzyła autorską markę ubrań streetwearowych. W 2015 roku Blondeau zadebiutowała jako aktorka. Widzowie mieli okazję podziwiać ją w filmie „Bella i Sebastian 2”. Później, w 2017 roku wystąpiła w kampanii Dolce&Gabbana oraz została twarzą L’Oréal.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij