James Bond
Kategorie GwiazdyNewsyPolskaPolskaShowbiznesŚwiat

Córka Izabelli Scorupco jest już dorosłą kobietą. Nie jest podobna w ogóle do mamy

Izabella Scorupco była naszym „towarem eksportowym” w latch 90. Piękna, zdolna i rozchwytywana! Wszyscy pamiętamy ją z ról w „Ogniem i Mieczem” czy z serii o Bondzie. Dziś aktorka ma 49 lat (!) i nadal zachwyca urodą. Niewiele osób jednak wie, że Izabela ma dorosłą już córkę. Jak wygląda Julia Scorupco i czym się zajmuje?

Izabela wystąpiła w „Golden Eye” u boku Pierce’a Brosnana i stała się popularna

Jednak dla Polaków rola Heleny Kurcewiczówny w „Ogniem i Mieczem” sprawiła, że młoda aktorka otrzymała status gwiazdy w naszym kraju.

James Bond
Instagram

Burzliwa miłość i rozwód

„Ogniem i Mieczem” powstało w okresie, który był dość ciężki dla Izabeli. Aktorka była po rozwodzie z gwiazdą sportu, Mariuszem Czerkawskim. Małżeństwem byli od 14 lipca 1996 do 1998 i doczekali się córki, Julii.

Jak wygląda Julia Scorupco
Instagram

Kolejny ślub i… kolejny rozwód

Po Mariuszu Izabela wyszła za mąż za Amerykanina Jeffreya Reymonda, z którym doczekała się syna Jakoba. I to dzieci są dla aktorki największą dumą, o czym zresztą powiedziała w wywiadzie dla ofeminin.pl osiem lat temu.

Z dzieci! Cieszę się, że się wszechstronnie rozwijają, realizują swoje pasje: syn m.i.n maluje, córka – fotografuje. Jestem też dumna ze swojej kariery, że odniosłam sukces za granicą, że mogę pracować z najlepszymi reżyserami, aktorami. Dumna jestem z moich przyjaciółek (tu musiałabym przywołać wiele historii), z naszej przyjaźni, która rozwija się od wielu lat. Jestem dumna, że dołączyłam do ambasadorek marki Dr Irena Eris. To wspaniała marka kosmetyczna; szczerze podziwiam panią Irenę Eris za jej kremy, które pamiętam od najmłodszych lat, gdy kupowała je mama i przy każdej możliwej okazji sprowadzała je z Polski do Szwecji. Zawsze też podkreślam, że jestem dumna, z tego, że jestem Polką

mała Julia
Instagram

Jak wygląda Julia Scorupco, najstarsze dziecko Izabeli?

To piękna młoda kobieta o brązowych włosach i ciemnych oczach. Nie ma słowiańskiej urody, a wręcz można powiedzieć, że przypomina egzotyczną modelkę.

Jak wygląda Julia Scorupco
Instagram

Julia skończyła niedawno 22 lata

Izabela z tej okazji złożyła córce życzenia na swoim profilu na Instagramie i dodała wspólne zdjęcie.

mama i córka
Instagram

Czy Waszym zdaniem Julia jest podobna do mamy?

Jak wygląda Julia Scorupco
Instagram

Naszym zdaniem to piękna kobieta, która ma szansę zdobyć sławę

Czy zdecyduje się na karierę sportową jak tata? A może wybierze aktorstwo? A może obierze jeszcze inny kurs na swoja życie. Niezależnie od wyborów, serdecznie trzymamy kciuki!