×

Córka Izabelli Scorupco jest już dorosłą kobietą. Nie jest podobna w ogóle do mamy

Izabella Scorupco była naszym „towarem eksportowym” w latch 90. Piękna, zdolna i rozchwytywana! Wszyscy pamiętamy ją z ról w „Ogniem i Mieczem” czy z serii o Bondzie. Dziś aktorka ma 49 lat (!) i nadal zachwyca urodą. Niewiele osób jednak wie, że Izabela ma dorosłą już córkę. Jak wygląda Julia Scorupco i czym się zajmuje?

Izabela wystąpiła w „Golden Eye” u boku Pierce’a Brosnana i stała się popularna

Jednak dla Polaków rola Heleny Kurcewiczówny w „Ogniem i Mieczem” sprawiła, że młoda aktorka otrzymała status gwiazdy w naszym kraju.

Burzliwa miłość i rozwód

„Ogniem i Mieczem” powstało w okresie, który był dość ciężki dla Izabeli. Aktorka była po rozwodzie z gwiazdą sportu, Mariuszem Czerkawskim. Małżeństwem byli od 14 lipca 1996 do 1998 i doczekali się córki, Julii.

Kolejny ślub i… kolejny rozwód

Po Mariuszu Izabela wyszła za mąż za Amerykanina Jeffreya Reymonda, z którym doczekała się syna Jakoba. I to dzieci są dla aktorki największą dumą, o czym zresztą powiedziała w wywiadzie dla ofeminin.pl osiem lat temu.

Z dzieci! Cieszę się, że się wszechstronnie rozwijają, realizują swoje pasje: syn m.i.n maluje, córka – fotografuje. Jestem też dumna ze swojej kariery, że odniosłam sukces za granicą, że mogę pracować z najlepszymi reżyserami, aktorami. Dumna jestem z moich przyjaciółek (tu musiałabym przywołać wiele historii), z naszej przyjaźni, która rozwija się od wielu lat. Jestem dumna, że dołączyłam do ambasadorek marki Dr Irena Eris. To wspaniała marka kosmetyczna; szczerze podziwiam panią Irenę Eris za jej kremy, które pamiętam od najmłodszych lat, gdy kupowała je mama i przy każdej możliwej okazji sprowadzała je z Polski do Szwecji. Zawsze też podkreślam, że jestem dumna, z tego, że jestem Polką

Jak wygląda Julia Scorupco, najstarsze dziecko Izabeli?

To piękna młoda kobieta o brązowych włosach i ciemnych oczach. Nie ma słowiańskiej urody, a wręcz można powiedzieć, że przypomina egzotyczną modelkę.

Julia skończyła niedawno 22 lata

Izabela z tej okazji złożyła córce życzenia na swoim profilu na Instagramie i dodała wspólne zdjęcie.

Czy Waszym zdaniem Julia jest podobna do mamy?

Naszym zdaniem to piękna kobieta, która ma szansę zdobyć sławę

Czy zdecyduje się na karierę sportową jak tata? A może wybierze aktorstwo? A może obierze jeszcze inny kurs na swoja życie. Niezależnie od wyborów, serdecznie trzymamy kciuki!

Może Cię zainteresować

zamknij