×

Jak wygląda córka Toma Cruise’a i Kate Holmes? Suri ma już 16 lat!

Jak wygląda córka Toma Cruise’a i Katie Holmes, którą wszyscy pamiętają jako małą dziewczynkę? Aż ciężko uwierzyć, że Suri ma już 16 lat! Czy jest podobna do swojego sławnego na całym świecie taty? A może bardziej przypomina znaną mamę?

Tom Cruise i Katie Holmes doczekali się córki Suri

Tom Cruise i Katie Holmes doczekali się córki Suri. Dziewczynka przyszła na świat ponad 18 kwietnia 2006 roku.

Rodzicom nie jest jednak dane wychowywać dziecka razem, a wszystko przez różniące ich poglądy. Oboje rozstali się w 2012 roku z powodu przynależności aktora do sekty scjentologicznej. W związku z przekonaniami Toma, aktorka miała doświadczać ze strony ukochanego „prania mózgu”. Podobno aktor zabraniał jej spotkań z przyjaciółmi, rodziną i na każdym kroku ją kontrolował. Chciał mieć pełną władzę nad ukochaną i córką, którą postanowił wychowywać w duchu zasad panujących w sekcie.

To nie tak, że musisz tylko podobać się swojemu mężowi – musisz podporządkować się całej scjentologii

– miał mówić do Katie Holmes Tom Cruise.

Cała sytuacja przerosła aktorkę do tego stopnia, że postanowiła uciec wraz z córką. Od tego czasu Katie nigdy nie zabraniała byłemu już mężowi kontaktów z córką. Nie zgadzała się natomiast na nawracania córki zgodnie z ideą scjentologów.

Jak wygląda córka Toma Cruise’a?

Tom Cruise od 10 lat miał nie widzieć córki. Córki, która wciąż jest wolna od scjentologii. Według wyznań bliskich znajomych rodziny w „New Idea”, Tom z wzajemnością nieustannie szuka kontaktu z Suri. Ten obecnie odbywa się tylko i wyłącznie poprzez rozmowy telefoniczne i wideo.

Na przeszkodzie do spotkania stoi matka dziewczyny, która doskonale pamięta, co spotkało ją w przeszłości i wie, co może czekać jej córkę.

Suri jest naturalnie bardzo ciekawa swojego ojca i błaga Katie, aby pozwoliła jej się z nim spotkać. Jest to tak sprzeczne z każdym instynktem Katie, że wzbrania się powiedzieć tak. W rzeczywistości Suri jest wystarczająco dorosła, by podejmować własne decyzje

– donosi informator „New Idea”.

Tom Cruise wciąż pozostaje mocno zakorzeniony w scjentologii. Spotkanie Suri z ojcem w miejscu, gdzie mieści się globalna siedziba scjentologów, mogłoby mieć na nią zły wpływ. Ponadto zgrupowanie może chcieć przyłączenia się do wspólnoty córki aktora. Czy ta przystałaby na taką „propozycję”? Przyjaciółka Katie Holmes uważa, że Suri jest rozsądną dziewczyną, która widziała, przez jakie piekło przechodziła jej mama.

Musisz przyznać Suri, że jest mądrym dzieckiem i widziała, jak jej matka przechodzi przez piekło po wygnaniu z kościoła. Suri po prostu chce zobaczyć swojego tatę i podjąć decyzję w tej sprawie (…) Wszyscy jej przyjaciele są w Nowym Jorku, a ona kocha swoje życie pełne spotkań towarzyskich i zajęć tanecznych, a także lubi swoją szkołę. Obawy Katie są słuszne, ale Suri jest w każdym calu nowojorczykiem – nawet jej tata nie jest w stanie tego z niej wykorzenić

– mówiła przyjaciółka Katie Holmes.

Suri Cruise skończyła w tym roku 16 lat. Jak teraz wygląda córka najpiękniejszej pary Hollywood?

Tom Cruise w „Top Gun: Maverick”

Choć w życiu prywatnym Toma Cruise’a może nie układać się najlepiej, zawodowo jest na samym szczycie. Światło dzienne ujrzał właśnie film „Top Gun: Maverick”, w którym w główną rolę wciela się właśnie Tom Cruise.

Międzynarodowy przebój, który przyciąga do kin miliony widzów i zbiera świetne recenzje, w zaledwie trzy dni od premiery (światowa premiera odbyła się 27 maja) zarobił aż 124 mln dolarów! Jak podaje CNN, to najlepszy wynik w karierze Toma Cruise’a i trzeci najlepszy wynik kasowy w tym roku.

Oprócz Toma Cruise’a w filmie „Top Gun: Maverick” zagrali m.in.: Val Klimer, Jennifer Connelly, Miles Teller Glen Powell i Monica Barbaro.

Źródła: viva.pl
Fotografie: Instagram.com/suricruise_sc/ (miniatura wpisu), www.instagram.com, www.instagram.com

Może Cię zainteresować