×

Jak poderwać chłopaka? Poznaj sprawdzone sposoby na to, aby zdobyć jego serce

Na pewno w życiu każdej z nas był moment, gdy chciałyśmy dowiedzieć się, jak poderwać chłopaka. Całymi dniami i nocami nie byłyśmy w stanie myśleć o niczym innym, bowiem głowę zaprzątały myśli o Nich. Cały czas zastanawiasz się, jak poderwać chłopaka swoich marzeń i co zrobić, by w końcu zwrócił na Ciebie uwagę. Spokojnie, uda się! Nawet, jeśli jesteś nieśmiała, nic straconego. Zobacz, co zrobić!

Najlepsze porady na podryw

Dawno nie czułaś się tak szczęśliwa. Wstajesz rano rześka i promienna, chce Ci się tańczyć i śpiewać. Stroisz się przed lustrem o wiele dłużej niż zwykle, przywiązujesz więcej uwagi do tego, co jesz i nie możesz usiedzieć w miejscu, bo rozpiera Cię taka energia. Cóż, wszystkie objawy wskazują na to, że jesteś zakochana. Co jednak, jeśli obiekt Twoich westchnień nic o tym nie wie? Wtedy wyjściem idealnym jest zapoznanie się z najlepszymi poradami na podryw i choć może wydawać się to zaskakujące, takie triki naprawdę istnieją.

Podrywanie chłopaka. Czy to wypada kobiecie?

Działaj szybko, nim okazję wykorzysta inna dziewczyna. Obawiasz się, że z Twoją nieśmiałością to na pewno się nie uda? Nic bardziej mylnego – faceci uwielbiają nieśmiałe dziewczyny. Oni kochają się wykazywać siłą, męskością i opiekuńczością, dlatego zdecydowanie bardziej ich uwagę zwróci kobieta delikatna i sympatyczna, niż pyskata, zadziorna i wulgarna. Niech nie poniesie Cie fantazja, jak tę dziewczynę, która na randkę poszła nago!

Zmień swoją nieśmiałość w atut i zobacz, jaki to przyniesie efekt. Poznaj kilka prostych sztuczek, które sprawią, ze Twój wymarzony facet nie tylko zwróci na Ciebie uwagę, ale także w krótkim czasie nie będzie mógł o Tobie zapomnieć. I co jest w tym najlepsze? Szybo okaże się, że i Ty będziesz wiedzieć, jak poderwać chłopaka.

najlepsze porady na podryw

Podrywanie krok po kroku. To nie jest takie trudne!

Jeśli pragniesz poderwać chłopaka w szkole, będzie to zadanie stosunkowo najłatwiejsze ze wszystkich, ponieważ okazję do widywania się macie niemal codziennie. Jeszcze lepiej, jeśli jest to kolega z klasy, ponieważ nie musisz urządzać „polowania” na korytarzu, tylko przez kilka godzin dziennie masz okazję do działania. Podrywanie kolegi ze szkoły – czas, start!

Jak poderwać takiego chłopaka?

Zapewne wiesz już, do której chodzi klasy, być może też zrobiłaś już rozeznanie w tym, co lubi i gdzie najczęściej spędza czas po szkole. Strategia pierwsza, najbardziej przydatna wówczas, gdy chłopak prawdopodobnie nie zdaje sobie sprawy z Twojego istnienia:

  • Przejdź koło niego na korytarzu szkolnym i delikatnie w niego wejdź, po czym przeproś i uśmiechnij się najpiękniej, jak potrafisz. To właśnie uśmiech jest tym, co mężczyźni kochają w kobietach, tak więc na pewno Cię zapamięta. Wiem, to może brzmieć dziwnie, ale właśnie tak wygląda podrywanie krok po kroku
  • Kilka razy (ale w odpowiednich odstępach czasu!) przejdź koło niego, rzucając sympatyczne „cześć”, puszczając oczko i idąc dalej
  • Teraz przejdź do części zasadniczej – i takiej, w której dojdziesz do działania w temacie, jak poderwać chłopaka. Wybierz się z koleżankami w miejsce, w które chodzi on. Najlepiej, jeśli będzie to jakiś klub czy pub
  • Jeśli go zauważysz, przywitaj się z uśmiechem, a następnie zajmij miejsce gdzieś niedaleko niego
  • Za każdym razem, kiedy uda wam się nawiązać kontakt wzrokowy, uśmiechaj się. W końcu sam do Ciebie podejdzie i nawiąże rozmowę

Najlepsze porady na podryw to, które wyglądają naturalnie!

Oboje powinni czuć, że robią krok w swoją stronę, a to jest złoty środek do tego, aby wiedzieć, jak poderwać chłopaka i dojść w tym do perfekcji. Pamiętaj, by przez cały czas być sobą – nie udawaj nikogo innego, bo po pierwsze będzie to wyglądać nienaturalnie, a po drugie chłopak szybko się zorientuje że grasz i nie będzie chciał Cię bliżej poznawać.

  • Chłopaka z klasy będzie moźns poderwać jeszcze łatwiej – widzi Cię przecież codziennie! Zacznij od poproszenia o pomoc w odrobieniu zadania lub przygotowaniu do klasówki
  • Kilka razy rzuć komplement podkreślający jego wiedzę i mądrość – panowie wbrew pozorom uwielbiają komplementy. Przy okazji chłopak poczuje się potrzebny i będzie mógł wykazać się męskością. Jeszcze kilka razy możesz poprosić go o pomoc w różnych sprawach – reszta należy już do niego!

jak poderwac chlopaka

Jak poderwać chłopaka? Prościej się nie da!

Zasada mówiąca o tym, że to my wybieramy mężczyznę, który nas poderwie jest uniwersalna w każdej sytuacji. Oni lubią być zdobywcami. Ty musisz tylko pokazać, że istniejesz. Niby to brzmi banalnie, ale uwierz, że to najlepsze porady na podryw.

podrywanie krok po kroku

Czy coś wiesz więcej w kwestii podrywania chłopaków?

Polecane

Może Cię zainteresować