in

Jak poderwać dziewczynę? Kilka sprawdzonych sposobów na nową miłość

Jak poderwać dziewczynę? Od jakiegoś czasu nie możesz spać ani skupić się na niczym innym, bowiem ciągle myślisz o Niej? Jesteś jednak dość nieśmiały i zastanawiasz się, jak poderwać dziewczynę, by się nie ośmieszyć? Czy w ogóle będzie chciała z Tobą rozmawiać? Spokojnie, wystarczy dobrze rozegrać sytuację, a już niedługo będziecie razem chodzić za rękę! Sprawdź metody, dzięki którym uda Ci się zwrócić na siebie uwagę dziewczyny.

Przede wszystkim naturalność i wyważenie

Duże emocje paraliżują i znacznie utrudniają naturalne zachowanie. Jeśli na widok dziewczyny, pocą Ci się dłonie, głos zaczyna drżeć, a język plątać, zadanie poderwania panny wydaje Ci się niemożliwe do zrealizowania. Pamiętaj jednak o jednym – to nieprawda, że kobiety wolą twardych i nieco oschłych macho. Nieśmiały, ale sympatyczny chłopak jest właśnie typem idealnym i z całą pewnością, gdybyś odrzucił złe emocje, sam byś wiedział, jak poderwać dziewczynę. To właśnie takich mężczyzn szuka większość pań, choć oficjalnie się do tego nie przyznają. Swoją nieśmiałością możesz więc więcej zyskać, niż stracić. Przede wszystkim bądź cały czas sobą.

Nie wiesz, jakiego typu faceta szuka Twój obiekt westchnień i może okazać się, że zgrywając nieczułego twardziela przekreślisz sobie szansę, bowiem ona będzie wolała ciepłego i cichego chłopaka? Zrób małe rozeznanie na jej temat, gdzie chodzi do szkoły, czym się interesuje, co robi w wolnym czasie. To pomoże Ci zorientować się, czy nie jesteście z dwóch zupełnie różnych światów. A może okaże się, że macie wspólną pasję i to właśnie ona stanie się przepustką do nawiązania znajomości? To łączy jak mało co! Dlatego niektórzy mówią, że podrywanie dziewczyny czasem najlepiej wychodzi w miejscach, gdzie bywa się często.

jak poderwac dziewczyneUdostępnij

Podrywanie dziewczyny nie musi kojarzyć się z klęską

Jeśli widujesz ją w swojej szkole, to świetnie, bowiem okazja do zagadania nadarzy się sama. Jeśli to dodatkowo dziewczyna z Twojej klasy, sytuacja jest jeszcze lepsza. Jak zacząć?

  • Niewinnie i naturalnie
  • Powiedz jej „cześć” z uśmiechem, przytrzymaj drzwi
  • Pomóż wnieść plecak czy pozbierać rzeczy, które jej upadły

Pomocna dłoń wyciągnięta przez chłopaka sprawi, że dziewczyna skojarzy go i zapamięta pozytywnie. Jeśli mieszkasz niedaleko niej, a ona ma psa, z którym wychodzi na spacer, raz czy dwa możesz pojawić się w okolicy niby przypadkiem i zagadać właśnie o zwierzaka. Kobiety uwielbiają mężczyzn kochających zwierzęta, więc możesz zdobyć sporo punktów już na starcie i zanim się nie obejrzysz, a będziesz wiedzieć, jak poderwać dziewczynę.

Codzienne widywanie się w szkole to najlepszy sposób na zbliżenie się do siebie – macie najwięcej naturalnych okazji do pogadania. Zwróć na siebie jej uwagę w nienachalny sposób: okazując szacunek i zainteresowanie. Jeśli nie trafisz na wyraźny opór, skomplementuj ją i zaproponuj wspólną kawę. Nie odważysz się powiedzieć tego osobiście? Napisz do niej na fb! To mniejszy stres, a ona nie poczuje się postawiona w sytuacji bez wyjścia, więc jest większa szansa na to, że nie odmówi przez zaskoczenie, a odpowiedź może przemyśleć. Jeśli się zgodzi, reszta powinna pójść już „z górki”. Cały czas bądź sobą – jeśli ma się zakochać, to w Tobie, a nie masce, którą zdejmiesz prędzej czy później (lub spadnie sama), dlatego w podrywaniu dziewczyn ważna jest naturalność.

Jak poderwać dziewczynę w klubie?

Dziewczyna wpadła Ci w oko na imprezie? Pląsa po parkiecie z lekkością i niezwykłą gracją, a Ty jesteś słabym tancerzem. Nie chcesz jednak przez to stracić okazji na poznanie jej. Okaż poczucie humoru i dystans do siebie – to kobiety także niezwykle cenią u mężczyzn. Udowodnij sobie i innym, że poderwać dziewczynę w klubie nie równa się temu, że trzeba być wulgarnym i napastliwym. Podejdź z szerokim uśmiechem i wykonaj kilka ruchów, a następnie roześmiej się, wzrusz ramionami i poproś dziewczynę o nauczenie kilku kroków. Jeśli ma poczucie humoru, to pierwsze lody zostały właśnie przełamane. Okazja do rozmowy znajdzie się w ten sposób naturalnie, a ona skojarzy Cię jako zabawnego i zdystansowanego do siebie gościa. Taki podryw na dyskotece przyniesie lepsze efekty, niż zgrywanie wszystkowiedzącego i zbyt pewnego siebie gościa. Do dzieła!

A jeśli już wiesz, jak poderwać dziewczynę, czas skupić się na randkach. Oto 10 staromodnych wskazówek, które są warte uwagi. Do dzieła!

Fotografie: pixabay.com