×

Jak będzie miała na imię córka Meghan Markle? Bukmacherzy mają dwa typy

Harry i jego żona spodziewają się drugiego potomka. Wiadomo już, że Archie będzie miał siostrzyczkę. Jak będzie miała na imię córka Meghan Markle? Bukmacherzy mają swoje typy.

Meghan odlicza dni do porodu

W rodzinie królewskiej, jak w każdej innej, smutne wieści mieszają się z radosnymi. Informacja o chorobie, a potem śmierci księcia Filipa, przeplatała się z doniesieniami o drugiej ciąży Meghan. Para marzyła o powiększeniu rodziny od dawna.

Mieć chłopca, a potem dziewczynkę – czego chcieć więcej?

– mówił książę Harry. Wkrótce jego marzenie się spełni.

14 lutego radosną wiadomość przekazał mediom rzecznik prasowy pary książęcej. Tę wyjątkową datę wybrano nieprzypadkowo, ponieważ księżna Diana także 14 lutego ogłosiła, że spodziewa się narodzin Harry’ego.

Ze względu na ciążę, Meghan nie pojawiła się na pogrzebie księcia Filipa. Ponoć lekarz zabronił jej latać samolotem, ale niektórzy spekulują, że chodziło raczej o to, by nie spotkać się z rodziną królewską po udzieleniu kontrowersyjnego wywiadu.

Chociaż para zarzeka się, że przeprowadziła się do USA m.in. po to, by wychować synka z dala od mediów, paparazzi walczą o każde zdjęcie. Na najnowszych fotografiach zrobionych z ukrycia widzimy, że brzuszek Meghan jest już sporych rozmiarów. Poród tuż tuż! Meghan ma urodzić w czerwcu.

Jakie imię otrzyma córka Meghan Markle
Instagram

Jak będzie miała na imię córka Meghan Markle?

Na początku maja 39-letnia Meghan trafiła do szpitala. Ruszyła lawina domysłów na temat tego, czy dziecko urodzi się przed terminem. Ale jeszcze przed tym wydarzeniem rozpoczęło się wielkie obstawianie, jakie imię Meghan i Harry wybiorą dla swojego drugiego dziecka. Para postanowiła utrzymać tę decyzję w tajemnicy.

Jakie imię otrzyma córka Meghan Markle
Instagram

Niezrażeni bukmacherzy mają dwa główne typy, które wydają się dość prawdopodobne. Typując kierują się przypuszczeniami, że para będzie chciała upamiętnić ważnego członka rodziny królewskiej i właśnie po nim ich córka otrzyma imię. Wśród głównych typów bukmacherzy wymieniają Dianę (dziewczynka otrzymałaby imię na cześć matki Harry’ego), a także Philippę (po zmarłym w kwietniu księciu).

Jakie imię otrzyma córka Meghan Markle
Instagram

Przypomnijmy: Archie urodził się 6 maja 2019 roku. Para szybko zaczęła się starać o to, by chłopiec miał rodzeństwo, ale Meghan niestety poroniła.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować