×

Jasnowidz Jackowski wie, kto wygra wybory. Jego wizja jest dość zaskakująca

55-letni Krzysztof Jackowski znany jest całej Polsce jako naczelny jasnowidz, który brał już udział w setkach spraw związanych głównie z morderstwami i zaginięciami, ale nie tylko. W ostatnim czasie przepowiedział nawet, jaka będzie nadchodząca zima. Więcej przeczytasz tutaj. Teraz nadszedł czas na kolejną przepowiednię. Tym razem znany jasnowidz odniósł się do nadchodzących wyborów. Jak się okazuje, ma na ten temat sporo do powiedzenia.

Czekają nas niespodzianki?

Ile procent poparcia zyska PiS, a ile opozycja? Czy Patryk Jaki pokona Rafała Trzaskowskiego w wyborach na prezydenta Warszawy? Kto zostanie prezydentem Gdańska i Krakowa? To tylko kilka pytań, na które postanowił odpowiedzieć Jackowski. Jak sam podkreśla, czekają nas niespodzianki.

Jackowski już wie

Portal fakt24.pl zapytał Jackowskiego, kto najbardziej wzmocni po wyborach swoją pozycję i kto wygra w miastach? Co na to jasnowidz?

To będzie złożone. Ja się zastanawiałem nad tym i powiem tak. Największą przegraną odnotują różne sondażownie 

Czyżby wyniki sondaży, które możemy znaleźć między innymi w sieci, nie miały przełożenia na to, kto wygra wybory w rzeczywistości? Trzeba przyznać, że jeśli wierzyć Jackowskiemu, to zaczyna się robić naprawdę ciekawie.

Wybory na prezydentów miast

Następnie zapytano Jackowskiego, kto wygra wybory na prezydenta Gdańska: Adamowicz, Wałęsa czy Płażyński?

Ja mam odczucie, że prezydentem Gdańska pozostanie pan Adamowicz. Ani pan Płażyński, ani pan Wałęsa nie będą w stanie pokonać tego kandydata – odpowiada Jackowski

Kto natomiast zostanie przyszłym prezydentem Warszawy? Jaki czy Trzaskowski?

Uważam, że tutaj sondaże bardzo mocno popełnią błędy. W moim odczuciu wybory wygra Patryk Jaki, ale to będzie w drugiej turze. Do pierwszej tury Patryk Jaki podejdzie trochę przetrącony. Tak jakby straci animusz. Jakby on lekko zatracił wiarę w siebie czy w tę walkę. W drugiej turze jednak odrobi te straty psychiczne, nazwijmy to. Uwierzy w swoją kandydaturę. Może ta wygrana pierwsza da mu taką wiarę i dość mocno wtedy już odbiegnie od osoby konkurencyjnej i zostanie prezydentem Warszawy

Następnie zapytano Jackowskiego, kto według niego zostanie prezydentem Krakowa. Czy według niego Małgorzata Wassermann ma szansę wygrać z Jackiem Majchrowskim? Na to pytanie odpowiedział krótko.

W moim odczuciu nie

„Wybory na pewno będą jeszcze dla PiS-u zyskowne”

Według jasnowidza dobra passa PiS-u wciąż trwa, co będzie zauważalne podczas nadchodzących wyborów samorządowych.

Jest to jeszcze czas wzrostowy dla PiS-u. Ludźmi włada wojna polsko-polska. W tej chwili w przegranej jest PO i to się jeszcze nie skończyło. Ta fala przegranej się jeszcze nie skończyła. Uważam więc, że te wybory na pewno będą jeszcze zyskowne dla PiS-u

Takich odpowiedzi ze strony Jackowskiego się spodziewaliście? Wierzycie mu na słowo? Jedno jest pewne. Czy jego przepowiednie się sprawdzą, przekonamy się już niebawem. 

Polecane

Może Cię zainteresować