×

Krzysztof Jackowski ma złe przeczucia na temat Lewandowskiego. Jest się czym martwić

Krzysztof Jackowski to najbardziej znany polski jasnowidz. Jego wizje, którymi dzieli się z Polakami co jakiś czas, nadzwyczaj często się sprawdzają. Teraz pojawiła się kolejna, która dotyczy kapitana naszej reprezentacji, Roberta Lewandowskiego. Nie jest zbyt optymistyczna.

Przewidział, jak będzie na Mundialu

Krzysztof Jackowski już jakiś czas temu zdradził, jak dla Polaków zakończy się Mundial. Niektórzy nie wierzyli mu, a inni mieli nadzieję, że tym razem się myli, jednak nic z tych rzeczy. Polacy przegrali dwa pierwsze mecze. Teraz postanowił zdradzić swoje odczucia odnośnie meczu z Japonią:

W moim odczuciu, mecz z Japonią będzie ładnym widowiskiem, będzie nam się ten mecz podobał i będzie nam żal, że ta drużyna dopiero w meczu o honor zagra ładnie. Ostateczny wynik nie będzie jednak dla nas korzystny. Sądzę, że będzie widać, że Polacy walczą, że nadążają. To spotkanie będzie się składać z kilku okresów. Będziemy atakować, potem znów odpuścimy, by potem znowu zaatakować

Przyszłość Roberta Lewandowskiego

Krzysztof Jackowski postanowił również zdradzić to, co przeczuwa odnośnie kapitana naszej drużyny, Roberta Lewandowskiego. Podobno po tak sromotnych porażkach firmy, w których reklamach wystąpił piłkarz, walczą z kryzysem. Wszystko przez to, że wizerunek Roberta znacznie ucierpiał. Pojawiają się nawet pogłoski, że Bayern ma zamiar zrezygnować ze współpracy z nim. Dlatego jasnowidz podkreśla:

Nad Robertem Lewandowskim zawisną czarne chmury. Jako kapitan i twarz naszej reprezentacji oberwie najmocniej. Jeśli faktycznie, nie wywalczymy nawet honorowego zwycięstwa, to może on się pożegnać z dobrą passą, która towarzyszyła mu do tej pory

Polecane

Może Cię zainteresować