×

Iwona Węgrowska znów w żałobie. „Odeszła nasza Maja. Żal w sercu i smutek”

Iwona Węgrowska znów w żałobie. 38-letnia piosenkarka wyznała na Instagramie, że po raz kolejny życie ciężko ją doświadcza. Ten rok zdecydowanie nie był łatwy dla gwiazdy. Po stracie następnej ciąży, celebrytkę znowu dotknęła tragedia.

Kolejne poronienia

Iwona Węgrowska słynie ze szczerości. Od lat bardzo chętnie opowiada mediom o swojej długiej i skomplikowanej drodze do macierzyństwa. Piosenkarka jest szczęśliwą mamą 5-letniej Liliany, którą wychowuje wraz ze swoim partnerem, Maciejem Marcjanikiem. Gwiazda chciałaby jednak, aby jej córka miała rodzeństwo. Zaledwie kilka miesięcy temu gwiazda przekazała informację o tym, że jest w ciąży.

Iwona Węgrowska przyznała wówczas, że miała duże trudności z zajściem w ciążę. W rozmowie z Pudelkiem powiedziała wtedy, że martwi się o swoje zdrowie.

To wczesna ciąża i muszę szczególnie teraz na siebie uważać. Z pracy nie rezygnuję. 23.08 wychodzi kolejny singiel, „Nie potrafię kochać mniej (Niebo damy)”.

Niestety wkrótce okazało się, że rodzina Węgrowskiej jednak się nie powiększy. Piosenkarka kolejny raz poroniła. W rozmowie z Jastrząb Post powiedziała wtedy, że strata ciąży to okropne doświadczenie.

Nie życzę tego żadnej kobiecie. Największemu wrogowi. Stracić ciążę w tak zaawansowanym momencie. Jest to bardzo przykre. Nie chcę po raz czwarty przechodzić poronienia. Te pierwsze dwa były na wczesnym etapie. Organizm sam się oczyszczał.

Iwona Węgrowska znów w żałobie

Iwona Węgrowska znacznie trudniej przeżyła kolejne poronienie, ponieważ ciąża była bardziej zaawansowana.

Za szybko się pochwaliłam?! Sama nie wiem… Teraz i tak nie ma to już znaczenia. Kiedy usłyszałam serduszko, byłam pewna, że nic złego się już nie wydarzy i pochwaliłam się z wami tą radosną nowiną. Niestety serce mojego dziecka przestało bić. To dla mnie trudny moment i bardzo ciężko mi o tym pisać i mówić. Nie mogę się pozbierać od paru dni i nie mogę znieść pytań, jak dzidziuś. To pierwsze takie poronienie, tak trudne i tak bolesne.

Nie minęło dużo czasu, jak na Iwonę Węgrowską spadła kolejna tragedia. Piosenkarka opublikowała na swoim Instagramie poruszający post, w którym przekazał informację o śmierci Mai. Po 13 latach wspólnego życia, gwiazda straciła ukochanego pieska rasy yorkshire. Śmierć suczki to także wielkie zmartwienie dla 5-letniej córki Iwony Węgrowskiej. Celebrytka napisała, że wszyscy członkowie rodziny darzyli pieska miłością.

Odeszła nasza Maja😭 Żal w sercu i wielki smutek. Była wyjątkowa 😪. 13 lat z nami😢. Bardzo ją kochaliśmy❤

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować