×

34-letni Ivan Suchow pochodzi z Włodzimierza leżącego w Rosji. W ostatnim czasie nie bez powodu zrobiło się o nim głośno. Otóż mężczyzna, który od zawsze marzył o posiadaniu dużej rodziny i gromadki dzieci, opowiedział w mediach, jak to jest mieć… trzy żony jednocześnie! 

Eksperyment Rosjanina

Początkowo nic nie wskazywało na to, że życie rodziny Suchowa będzie wyglądać właśnie w ten sposób. Mężczyzna ożenił się bowiem z Natalią, z którą posiada sześcioro dzieci. I choć wydawać by się mogło, że oboje mają już wszystko, kilka lat po ślubie Ivan zaczął odczuwać dziwne pragnienie, posiadania kilku żon. Co na to jego ukochana? Jak się okazuje, nie była zachwycona pomysłem męża, ale ostatecznie przystała na propozycję.

Kolejna wybranka mężczyzny

Jakiś czas później do mieszkania rodziny Suchowa wprowadziła się Anna – matka trojga dzieci, która wkrótce urodzi kolejne dziecko. I choć mężczyzna nie mógł jej poślubić, otwarcie nazywał ją swoją żoną. Kolejna była 34-letnia Madina, która dla Ivana przeciwstawiła się swojej muzułmańskiej rodzinie. Rodzinie, która nie potrafiła zaakceptować jej decyzji o związaniu się z prawosławnym, nie mówiąc już o warunkach, jakie panują w jego domu.

Relacje w domu Rosjanina

„Żony” Ivana zapewniają, że nie są o siebie zazdrosne, a co najważniejsze, żyją ze sobą w zgodzie i przyjaźni. Mężczyzna dba o to, aby niczego im nie brakowało – zarówno pod kątem codziennych potrzeb jak i sfery seksualnej, bowiem z każdą sypia po kolei.

Nie brakuje jednak zasad, które ustala mężczyzna

Jeśli któraś z kobiet go zdenerwuje, ma zakaz wstępu do sypialni Ivana, co jest jednoznaczne z tym, że przez miesiąc nie może liczyć na seks ze swoim wybrankiem. Taka „kara” sprawia, że partnerki są mu wyjątkowo posłuszne.

A Ty co myślisz o relacjach, które panują w rodzinie Suchowa?

Polecane

Może Cię zainteresować