×

Kiedy opublikowała zdjęcie córek po raz pierwszy, ludzie nie wierzyli, że są bliźniaczkami

Clementina Shipley jest mamą uroczych bliźniaczek – Gabrielli oraz Izabelli. Mimo tego, że dziewczynki naprawdę są bliźniaczymi siostrami, bardzo się od siebie różnią. Szczególnie wyglądem i to w o wiele większym stopniu niż Wam się wydaje…

Kiedy Clementina zaczęła udostępniać zdjęcia swoich córeczek na Instagramie, w zastraszającym tempie zdobyły one popularność.

Sami przekonajcie się, dlatego…

Podobne, ale inne

Dziewczynki mimo że mają wiele podobnych rysów twarzy, min i niektórych zachowań, całkowicie różnią się kolorem skóry! Jedna z nich odziedziczyła go po tacie, a druga po mamie.

Isabella jest bardzo spokojnym maluszkiem. Chichocze i uśmiecha się za każdym razem, gdy na nią spojrzysz. W dodatku uwielbia być łaskotana.

Oto ona:

Z kolei jej siostra jest bardzo ruchliwa. Trudno za nią nadążyć, ale bardzo lubi zatapić się w ramionach rodziców i mocno przytulać.

To Gabriella:

Clementina wyznaje, że na portalu społecznościowym odczytywała wiele wspaniałych wiadomości, ale nie wszyscy byli mili. Niektórzy pisali też okropne rzeczy, co było dla niej niesamowicie przykre.

Postanowiła jednak nie przejmować się nimi

Dziewczynki są naprawdę urocze i życzymy im wszystkiego, co najlepsze!

Może Cię zainteresować

zamknij