×

Najpiękniejsze bliźniaczki świata mają już 12 lat. Jak wyglądają?

Najpiękniejsze bliźniaczki świata — tak nazwano Avę Marie i Leah Rose Clements. Dziewczynki mają już 12 lat i od dawna robią karierę w modelingu. Dzięki swojej niezwykłej urodzie Ava i Leah pozowały już do magazynów modowych i brały udział w kampaniach reklamowych popularnych marek odzieżowych. Jak wyglądają dzisiaj?

Najpiękniejsze bliźniaczki świata

Ava i Leah przyszły na świat 7 lipca 2010 r. Dumna mama dziewczynek twierdzi, że od samego początku wzbudzały one zachwyt. Kobiecie wielokrotnie radzono, by wykorzystała urodę córek i zgłosiła je do agencji modelek. W końcu Jaqi Clements uległa namowom. Ava i Leah miały zaledwie sześć miesięcy, gdy mama zgłosiła je do agencji w Los Angeles.

Minęło kilka miesięcy, a rodzice bliźniaczek stwierdzili, że podjęli pochopną decyzję. Uznali, że jest zdecydowanie za wcześnie na karierę w modelingu. Wytrwali w tym postanowieniu przez kilka lat.

Gdy Ava i Leah miały siedem lat, rodzice znów postanowili zadbać o ich karierę. Decyzja była o tyle łatwiejsza, że bliźniaczki okazały się niezwykle przebojowe. Dziewczynki lubiły pozować do zdjęć, były śmiałe i nie odczuwały tremy. Matka stwierdziła więc, że doskonale się nadają na dziecięce modelki. Nie oznacza to jednak, że wszystko układało się bezproblemowo.

Rodzicom bliźniaczek zarzucano, że próbują się dorobić dzięki dzieciom, wpychając je do bezlitosnego świata. Krytykowano m.in. makijaż i ubiór bliźniaczek podczas sesji zdjęciowych. Mówiono, że dziewczynki wyglądają na smutne, a podczas sesji stylizowane są na znacznie starsze.

Mimo to rodzice dziewczynek się nie zniechęcili. Gdy Ava i Leah miały siedem lat, okrzyknięto je „najpiękniejszymi bliźniaczkami świata”.

Jak wyglądają w wieku 12 lat?

Lata mijają, ale Ava i Leah wciąż zachwycają urodą. Dziś są już nastolatkami, a konkretnie nastoletnimi modelkami, influencerkami i aktorkami. Dziewczynki skończyły 12 lat w lipcu tego roku. Dotąd zebrały niemal 2 mln obserwujących na Instagramie. Ta popularność, jak się okazało, przyniosła im wiele dobrego. Gdy ojciec bliźniaczek zachorował na nowotwór, dziewczynki nawiązały wówczas współpracę z fundacją DKMS. Dzięki temu szybko udało się znaleźć dawcę, a mężczyzna pokonał chorobę i wrócił do zdrowia.

Matka bliźniaczek podkreśla, że dziewczynki są szczęśliwe, a kariera w modelingu wcale nie odbiera im dzieciństwa.

Uwielbiają przymierzać ubrania i dodatki. Uwielbiają to, że firmy wysyłają im produkty i akcesoria tylko za to, że są nimi

– zapewnia kobieta.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ava + Leah (@clementstwins)

Choć Ava i Leah wyrosły i przeszły spora przemianę, nadal zachwycają urodą i zarażają uśmiechem.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ava + Leah (@clementstwins)

Pod każdym zdjęciem dziewczynek pojawia się mnóstwo komplementów.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ava + Leah (@clementstwins)

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ava + Leah (@clementstwins)

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), twitter.com

Może Cię zainteresować