×

Bliźniaczki wyszły za bliźniaków. Niesamowite, jak wyglądają ich dzieci

Bliźniaczki wyszły za bliźniaków. Niezwykłe pary poznały się podczas… festiwalu bliźniąt. Wkrótce każda z sióstr powitała na świecie dziecko. Kobiety zaszły w ciążę w tym samym czasie i obie urodziły chłopców. Brzmi niewiarygodnie? Być może, ale ta niesamowita historia wydarzyła się naprawdę. Jak wyglądają dzieci obu par?

Bliźniaczki wyszły za bliźniaków

Brittany i Briana Salyers to bliźniaczki jednojajowe. Są do siebie niesamowicie podobne. Okazuje się też, że panie mają też bardzo zbliżony gust, jeśli chodzi o mężczyzn. Na szczęście nie spodobał im się ten sam — siostry poślubiły Josha i Jeremy’ego Salyersa – bracia również są jednojajowymi bliźniętami. Śmiało można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia, a właściwie miłości od pierwszych wejrzeń. Niezwykłe pary poznały się podczas zjazdu bliźniąt w Ohio. Od razu zaiskrzyło. Już po kilku miesiącach pary zaczęły planować wspólną przyszłość.

Rok po pierwszym spotkaniu odbył się ślub, oczywiście podwójny. Z pewnością było to niezwykłe wydarzenie, ale jeszcze bardziej niesamowite było to, co wydarzyło się potem. W sierpniu ubiegłego roku okazało się, że obie siostry są w ciąży. Fani niezwykłych par, obserwujący je na Instagramie, nie mogli uwierzyć, że Brittany i Briana zaszły w ciążę niemal w tym samym czasie.

Bliźniaki czwartorzędowe

Siostry urodziły chłopców, a porody odbyły się w kilkudniowym odstępie. Dzieci są do siebie niezwykle podobne, choć to chyba nie powinno być zaskoczeniem. Chłopcy: Jax i Jett, są „bliźniakami czwartorzędowymi” co oznacza, że posiadają to samo DNA.

Chłopcy będą się wychowywać razem, ponieważ małżeństwa mieszkają w jednym domu i wszystko robią wspólnie. Jak zgodnie twierdzą, czują się, jakby tworzyli jedną wielką rodzinę.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij