×

Zielona Góra: Mężczyzna skuty kajdankami i z poderżniętym gardłem przed pizzerią

Horror w Zielonej Górze. Do zdarzenia doszło w minioną sobotę po godzinie 17.00. To właśnie wtedy przed drzwiami jednej z tamtejszych pizzerii koło ratusza zauważono młodego, skutego kajdankami mężczyznę. Najbardziej przerażające było jednak to, że z szyi tryskała mu krew, jakby ktoś przed chwilą poderżnął mu gardło. Krzyczał, że umiera i że chcieli go zabić. Obsługa lokalu natychmiast ruszyła mu na pomoc. Ciężko ranny na sygnałach został przewieziony do szpitala. Wiadomo, że jego stan jest poważny i może stracić mowę. Tymczasem na jaw wychodzą kolejne fakty odnośnie całego zdarzenia.

Horror w Zielonej Górze. Sprawcy zostali zatrzymani

Prokurator i śledczy sprawdzili już jedną z kamienic, która mieściła się tuż obok pizzerii. Po kilku godzinach do radiowozu został wyprowadzony mężczyzna. Zatrzymana została również kobieta.

Do sprawy zostały zatrzymane dwie osoby, to kobieta i mężczyzna – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji

Mężczyzna i kobieta, którzy trafili w ręce policji, to małżeństwo. Oboje usłyszeli już zarzut próby usiłowania zabójstwa.

Horror w Zielonej Górze
Imgur

Dlaczego dopuścili się tak okrutnego czynu i jak do tego doszło?

Śledczy póki co nie podają szczegółowych informacji dotyczących zdarzenia. Nie wiadomo również, kto zadał cios mężczyźnie w szyję i czy był on torturowany. Można jedynie przypuszczać, że sprawa miała wątek miłosny. Nieoficjalnie mówi się, że ofiara miała zostać zwabiona do mieszkania przez kobietę, z którą miał mieć romans – kajdanki, z którymi zauważyli go przechodni, miały być elementem gry miłosnej. Gry, która po chwili zamieniła się w istny horror.

Posiedzenie aresztowe zatrzymanego małżeństwa ma się odbyć dzisiaj.

Może Cię zainteresować