×

35-latek przeszedł już ponad 17 operacji plastycznych, aby upodobnić się do Supermana

35-letni Filipińczyk od wielu lat jest fanem Supermana. Pomyślicie – „Też mi coś… człowiek, jakich wielu…” – Otóż nie do końca, ponieważ jego fascynacja zdecydowanie posiada znamiona obsesji. Dlaczego? – zobaczcie sami.

Dąży do „ideału”

Herbert Chavez przeszedł już około 17 operacji plastycznych, po to, aby wyglądać tak, jak jego ulubiony superbohater. Jego uczucie do Supermana rozkwitło już, gdy miał 3 latka i w każdy sobotni poranek zasiadał przed telewizorem, by śledzić najnowsze przygody jego ulubionej postaci.

Zanim zaczął upodabniać się do Supermana, był przeciętnym nastolatkiem, który cierpiał na poważne problemy z trądzikiem. Po pierwszym, bolesnym zabiegu nosa, wszystko zaczęło się powoli zmieniać.

Dziś wcale nie przypomina siebie sprzed lat:

Większe usta

Filipińczyk bardzo chciał przypominać aktora grającego Supermana – Christophera Reevesa. Kolejną operacją, która miała przybliżyć go do tego celu było wstrzyknięcie w usta sylikonu, aby były pełniejsze.

Zgrabniejsze nogi

35-letni Filipińczyk „upiększył” także nogi. W uda wszczepiono mu implanty, których zadaniem jest imitowanie idealnie umięśnionych ud Supermana. Ma też implanty pośladków oraz bioder.

Jaśniejsza skóra

Mężczyzna poddał się także niesamowicie groźnej liposukcji brzucha. Bardzo zależało mu na tym, aby nie było na nim ani grama tłuszczu. Dodatkowo poddał się też zabiegom, które miały na celu rozjaśnienie koloru jego skóry.

To nie wszystko!

Chavez ma też naprawdę pokaźną kolekcję wszelkiego rodzaju gadżetów związanych z jego ukochanym bohaterem. Są to komiksy, plakaty, plakaty, ale nie tylko. Zobaczcie sami, jak wygląda jego mieszkanie:

Uzależnienie?

Niektórzy twierdzą, że Herbert ma po prostu obsesję na punkcie operacji plastycznych. On jednak stanowczo temu zaprzecza. Wciąż powtarza, że jest tylko olbrzymim fanem Supermana i już na zawsze nim pozostanie.

A Wy jak myślicie?

Może Cię zainteresować

zamknij