×

Ma 83 lat i umawia się na randki z młodszymi. Jeden z nich mógłby być jej prawnuczkiem

Kto powiedział, że aplikacje randkowe są tylko dla ludzi przed czterdziestką?! Hattie Retroage wyznacza nowe trendy i pokazuje, że flirtować można w każdym wieku ?? 83-latka ani myśli zwolnić tempa swojego życia. Na początku tego roku założyła sobie konto na Tinderze i aktywnie od tego czasu z niego korzysta. Umawia się na spotkania ze znacznie młodszymi panami. Najmłodszy z nich mógłby być jej… prawnuczkiem! Miał zaledwie 19 lat!

83-latka była mężatką przez 25 lat swojego życia. Na świecie pojawiły się dzieci, a później wnuczęta. Związek niestety się rozpadł

Mimo to Hattie zapewnia, że jej życie erotyczne w małżeństwie było bardzo udane i nie może na nie narzekać. Jednak gdy została sama, musiała sobie jakoś radzić i z tego też powodu zdecydowała się umieszczać ogłoszenia w gazetach. Było sporo chętnych, ale żeby dokonywać jakiejś selekcji, prosiła panów o zdjęcia, a do tego przeprowadzała z nimi krótkie wywiady.

Singielką jest od 35 lat i nie żałuje, że tak potoczyło się jej życie. Z biegiem czasu zrezygnowała z anonsów w gazetach na rzecz aplikacji randkowych

W licznych wywiadach podkreśla, że miała różnych mężczyzn w swoim życiu, a nawet zdarzyli się tacy, którzy mogliby być jej prawnukami, ale z reguły celuje w mężczyzn po 50. Tacy jej zdaniem się najlepsi.

„Wychodzimy na drinka, a jeśli chemia jest odpowiednia, idziemy do mojego mieszkania, a jeśli nie, to po prostu się rozstajemy i tyle”

83-latka opowiada, że kiedyś, gdy jeszcze korzystała z anonsów w gazetach, umieściła ogłoszenie, że chce spać z mężczyznami poniżej 35 roku życia. Natychmiast została zbombardowana wiadomościami.

Hattie przez całe swoje życie pracowała jako tancerka i modelka, ale teraz skupia się na byciu pisarką i kimś, kto doradza innym, jak mają żyć

Mimo wielkiego zainteresowania 83-latka skrupulatnie wybiera osobę, z którą chce się spotkać. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, najchętniej wybierała panów po pięćdziesiątce, ale w jej sypialni był też 19-letni chłopak. Obecnie nie szuka przygód, ponieważ spotyka się z 33-latkiem.

Wyznaje, że jednodniowe przygody nie są jej celem, ale czasem tak się zdarza. Chciałaby się związać z kimś na dłużej, ale na pewno nie z mężczyzną w jej wieku

Jakich mężczyzn szuka, a jakich omija? Nie lubi starszych – to już wiemy. Zdecydowanie lubi być zdobywana i podobają jej się mężczyźni, którzy sami wychodzą z inicjatywą.

Myślicie, że ma szansę poznać kogoś na dłużej?

Może Cię zainteresować

zamknij