×

Dziadek wykorzystał 12-letnią wnuczkę. Lata wcześniej to samo zrobił jej mamie

Te przerażające wydarzenia miały miejsce w Żorach w województwie śląskim. To tam 58-latek został oskarżony o wykorzystanie seksualne 12-letniej wnuczki. Na jaw wyszło też, że w latach 90. miał zgwałcić również swoją córkę.

Zakradł się do pokoju dziecka…

W nocy z 30 czerwca na 1 lipca 2018 roku, 58-letni mężczyzna, który był pod wpływem alkoholu, zakradł się do pokoju swojej 12-letniej wnuczki i brutalnie ją wykorzystał. Nastolatka przyjechała do swoich dziadków na wakacje. Dziewczynka spała, gdy dziadek zaczął się do niej dobierać. Gdy doszło do penetracji, obudziła się. Zrozumiała, co się dzieje i przerażona uciekła do babci.

Otrzymał zarzut wykorzystania seksualnego nieletniej

Po tych wydarzeniach rodzice zgłosili sprawę na policję. 58-latek trafił do aresztu. Prokurator Edyta Hraciuk-Tomecka z prokuratury rejonowej w Żorach w rozmowie z mediami powiedziała:

Nie informujemy o sprawie, że względu na dobro pokrzywdzonej i drastyczny charakter sprawy. Mężczyzna dostał zarzut wykorzystania seksualnego nieletniej i zmuszenia jej do poddania się innym czynnościom seksualnym

Wiadomo również, że 58-latek został poddany badaniom psychiatrycznym. Wykazały one, iż w chwili popełniania przestępstwa był poczytalny. 

Wcześniej miał zgwałcić swoją córkę – mamę dziewczynki

Według informacji podanych przez „Dziennik Zachodni”, mężczyzna w latach 90. miał wykorzystać swoją córkę. Ta spawa została jednak umorzona ze względu na jej przedawnienie.

*Zdjęcie ma charakter poglądowy

Może Cię zainteresować

zamknij