×

Gessler żartuje z prezydenta Andrzeja Dudy. Zdjęcie restauratorki hitem w sieci

Magda Gessler żartuje z prezydenta Andrzeja Dudy na swoim Facebooku. Popularna restauratorka wyśmiewa ostatnią sytuację z udziałem głowy państwa. Jej fani są zachwyceni!

Wpadka prezydenta

Wczoraj media obiegła informacja, że prezydent RP zaliczył niemałą wpadkę. Dodzwonili się do niego rosyjscy dowcipnisie, którzy podawali się za sekretarza generalnego ONZ, António Guterresa. Rozmowa trwała 11 minut i trafiła do sieci, a rozpisują się o niej nie tylko polskie media.

Pomimo, że Andrzej Duda jest obiektem żartów, sam zainteresowany śmieje się z całej sytuacji:

Krytyka wobec prezydenta nie ma końca. Wiele osób zarzuca, że głowa naszego państwa nie potrafi rozmawiać w języku angielskim, że dał się wkręcić, czy że nie przejrzał żartu. Krytyczne słowa są także kierowane do ABW, które jakimś cudem przepuściło rozmowę podających się za przedstawiciela ONZ młodych Rosjan.

Jednakże nie tylko Duda padł ofiarą żartu tych pranksterów. Wśród wkręconych znajdziemy Emmanuela Macrona, Borisa Johnsona czy księcia Harry’ego.

Gessler żartuje z prezydenta

Polskim celebrytom oraz osobom publicznym nie umknęła wpadka prezydenta. Na swój sposób wyśmiewają rozmowę i sami udają, że… dzwonią do głowy państwa.

Do całej akcji przyłączyła się także Magda Gessler, która w swoim stylu zażartowała z prezydenta. Umieściła ona w mediach społecznościowych czarno-białe zdjęcie, na którym trzyma telefon i rzekomo dzwoni do Pałacu Prezydenckiego.

Wpis zaliczył setki komentarzy oraz tysiące reakcji ze strony internautów. Wielu z nich zachwala poczucie humoru znanej restauratorki:

Pani Magdo, podziwiam Pani sposób bycia od zawsze. Mądrość i dystans do świata i ludzi, godne naśladowania pod każdym względem. Jest Pani kobieta sukcesu, dzięki swojej osobowości. Podziwiam, dziękuję, że możemy się pośmiać i z każdej sytuacji wyciągnąć wnioski. Każdy swoje

Proszę tam zrobić rewolucje! Nie tylko kuchenne by się przydały na Krakowskim Przedmieściu

Pani Magdo, czekam aż pani zgłosi swoją kandydaturę i niech kuchenna rewolucja ogarnie cały kraj!

Nie zabrakło jednak osób, które krytycznie wypowiadają się na temat żartu ze strony Magdy Gessler. To wywołało kolejne dziesiątki komentarzy oraz niemałą dyskusję pod zdjęciem:

Słabe, widać za kim Pani stoi a kto stoi za Panią. Czas skończyć z tymi celebrytami, proszę dawać przykład a polityką zajmować się tylko w swoim domu. Traci pani bardzo dużo…

Wyborcy trzaskowskiego i zwolennicy PO twierdzą ze pis jest nietolerancyjny a jednak widać inaczej. Ich szyderczość przekracza wszelkie granice

Dałaby pani spokój z polityką pani miejsce jest przy garach

A wy, co sądzicie o tym żarcie?

Źródła: www.facebook.com
Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij