×

Krychowiak zażartował z zawodników Legii. „Nie gracie, ale roleksy na rękach są”

Krychowiak zażartował z zawodników Legii. Zrobił to w czasie obozu przygotowawczego w Dubaju. Po meczu Legii Warszawa i FK Krasnodar, który odbył się w środę, piłkarz przyszedł do zawodników polskiego klubu i nie omieszkał ich wyszydzić. Co dokładnie powiedział i dlaczego?

Mistrz Polski pokonał FK Krasnodar, ale Krychowiak zażartował z zawodników Legii

Wczoraj mistrzowie Polski rozpoczęli serię gier kontrolnych na obozie w Dubaju. Pierwszy mecz Legii okazał się być wygranym. Starła się z FK Krasnodar, w którym grał Grzegorz Krychowiak. Piłkarz odgrywał bardzo ważną rolę. Wystąpił bowiem z opaską kapitana.

Mistrzowie Polski wygrali z rosyjskim klubem – 2:1. Tuż po spotkaniu Krychowiak poszedł porozmawiać z piłkarzami Legii. Atmosfera była luźna i przyjemna. Nie obyło się jednak bez drobnych złośliwości i docinek.

Na zgrupowaniu Legii Warszawa przebywał także dziennikarz sportowy, Sebastian Staszewski. To on nagrał niewinne złośliwości Krychowiaka w stosunku do piłkarzy z Legii. Piłkarz zażartował ze swoich kolegów, że gra w piłkę kiepsko im idzie, ale… roleksy na rękach są.

Widzę nie gracie, ale roleksy na rękach są

Krychowiak w Legii? Nigdy nic nie wiadomo

To jeszcze nie wszystko. Dziennikarzowi udało się także uchwycić spotkanie Grzegorza Krychowiaka z Dariuszem Mioduskim.

W pewnej chwili rozmowa obu panów zeszła na tor jego potencjalnej gry w ekipie Legii Warszawa. Co odpowiedział reprezentant Polski? Przede wszystkim kategorycznie nie zaprzeczył, a wręcz przeciwnie. Z uśmiechem podkreślił, że:

w piłce nic nigdy nie wiadomo.

Źródła: twitter.com, sport.tvp.pl, ekstraklasatrolls.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij