×

Magda Gessler postanowiła zmienić dietę. Zdradziła, dlaczego to dla niej ważne

65-letnia Magda Gessler uznała, że czas na zmiany i w jej życiu. Podjęła decyzję o tym, że zaczyna wprowadzać dla siebie menu bezmięsne, a wszystko za sprawą syna, który miał namówić ją do zmiany decyzji w tej kwestii.

Niektórzy mogą być zdziwieni, ponieważ restauratorka w swoich programach kosztuje mięsa niejednokrotnie, więc jak to ma się do wegetarianizmu?

Moja dieta obfituje teraz głównie w warzywa i kasze. Uwielbiam awokado, pomidory, bakłażany, granaty, owoce mango i ubóstwiam maliny. Przez cały dzień piję też ciepłą wodę

W takim razie w czasie programów musi jedynie próbować tylko kęs, aby nie zdradzać swojej diety

W czasie konferencji prasowej Fundacji Kwiat Kobiecości w 2018 roku bardzo mocno wyrażała się o tym, co znajduje się na jej talerzu.

Osobiście prawie zrezygnowałam z mięsa, bo jest niezdrowe. Najgorsze jest mięso wieprzowe i drobiowe. Kurczak jest zabójczy, a wątróbki kury to tak, jakby ktoś pchał sobie prosto do buzi truciznę. To tak, jakbyśmy połknęli coś z szamba. Trzeba bardzo uważać, co się je. (…) Kiedy zjem kawałek cielęciny czy wołowiny, która jest karmiona antybiotykiem, natychmiast mam taką wysypkę, że muszę jechać na kroplówkę z kortyzolu

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

„Decyzję zawdzięczam nie tylko Tadeuszowi. Również moi przyjaciele lekarze twierdzą, że dieta wegetariańska minimalizuje ryzyko powstawania nowotworów. W związku z tym mocno ograniczyłam jedzenie mięsa”

Czy myślicie, że to dobry krok?

Polecane

Może Cię zainteresować