×

Gessler opublikowała zdjęcie kelnera. Jej opis pod nim zniesmaczył internautów

Tej jesieni stacja TVN emituje już 19 sezon „Kuchennych Rewolucji”. Nie ma co się dziwić, w końcu program cieszy się ogromną popularnością. Oczywiście wielka w tym zasługa Magdy Gessler, która swoją osobą, charyzmą, sposobem bycia i nieprzewidywalnością przyciąga przez telewizory tłumy. Teraz po raz kolejny dała tego dowód…

Gessler dodała na Facebooka zdjęcie kelnera

W miniony czwartek stacja TVN wyemitowała odcinek „Kuchennych rewolucji, w którym to Magda Gessler wybrała się do gruzińskiej restauracji „Magda” w Warszawie. O ile restauratorka zawsze zwracała uwagę na wystrój, pracę kelnerów, a przede wszystkim serwowane dania, tym razem było nieco inaczej, a wszystko przez kelnera, którym była dosłownie zachwycona. Zachwycona do tego stopnia, że na Facebooku wstawiła jego zdjęcie w opisie którego poprosiła o ocenę wyglądu mężczyzny w skali 1 do 10.

Fajny kelner? Ile punktów od 1 do 10? – napisała

Oczywiście, Magda Gessler przyznała kelnerowi najwyższą ocenę. A jak Ty oceniasz mężczyznę?

Reakcja internautów

O ile restauratorka była zachwycona kelnerem, o tyle internauci już niekoniecznie. Ich zdaniem przedstawiła kelnera niczym towar na sprzedaż, a zarządzenie publicznej oceny było po prostu nie na miejscu. W komentarzach dosłownie rozpętała się burza.

Pani Magdo, to trochę seksistowskie podejście do tego młodego mężczyzny.

Pan wystawiony jak towar do punktacji. Słabe. Może teraz licytacja?

Kelner fajny, ale czy można kogoś tak oceniać? Człowiek jest człowiekiem, nie powinno się go oceniać jak rzecz

Potraktowano chłopaka przedmiotowo – czytamy w komentarzach

Choć komentarzy tego typu jest naprawdę sporo, nie zabrakło także osób, które stanęły w obronie Magdy Gessler. To one apelowały o zachowanie dystansu, bo restauratorka nie zrobiła przecież nic złego. Pozostałym internautom zarzucili natomiast brak zrozumienia poczucia humoru gwiazdy TVN, która nie miała złych intencji, a jedynie dobrą zabawę.

A Ty do której grupy się przyłączasz? Uważasz, że Magda Gessler powinna poddawać mężczyznę ocenie innych?

Polecane

Może Cię zainteresować