×

Lekarze wszczepili mu pod skórę implanty, aby pozbyć się znamienia, które 4-latek ma od urodzenia

Kiedy George Ashman urodził się z dużym czerwonym znamieniem na czole, jego mama była trochę zaniepokojona. Dla niej wygląd jej syna nie był ważny, ale bała się, że może on przysporzyć mu problemów w zawieraniu przyjaźni czy znalezieniu miłości.

80% ludzi rodzi się z różnymi rodzajami znamion.

Jedne z nich są widoczne bardziej, inne mniej. Niektórym osobom wcale one nie przeszkadzają, z kolei innym mogą zrujnować samoocenę, a nawet życie.

George urodził się z naprawdę dużym znamieniem na czole, ale to nie przeszkadzało mu w zarażaniu innych swoim uśmiechem, przynajmniej do czasu, kiedy nie zaczął być świadomy pewnych rzeczy…

Czyż nie był uroczym maluchem?

Znamię to było naczyniakiem, który tworzy się w wyniku rozmnożenia komórek błony naczyniowej. Występują one dość często – nawet u 1 na 10 dzieci. W 60% przypadków w okolicy głowy lub szyi.

Mama Georga postanowiła, że spróbuje zrobić wszystko, aby usunąć jego znamię.

Jak się dowiedziała w czasie poszukiwań specjalisty, który pomoże jej synkowi, można było to zrobić umieszczając pod skórą chłopca implant – balon ze specjalną wkładką.

Kiedy George miał 4 lata Karen postanowiła, że najwyższy czas, aby pozbyć się znamienia. Lekarze, żeby rozciągnąć skórę wokół znamienia chłopca, włożyli pod nią implanty.

Mama chłopca wyznaje:

Kiedy zobaczyłam go po raz pierwszy po zabiegu byłam w szoku. Implanty były większe niż się spodziewałam. Były umieszczone po obu stronach. Mój maleńki chłopiec o twarzyczce aniołka wyglądał jak diabeł.

Na szczęście było to tymczasowe i pomogło!

Chłopiec przez cały czas świetnie radził sobie ze wszystkim – z bólem czy swoim wyglądem. Wiedział, że pomoże mu to w usunięciu znamienia, które coraz bardziej zaczynało mu przeszkadzać.

Jego mama była z niego dumna.

Efekty zabiegu zachwycają. To nieprawdopodobne, że po znamieniu nie ma praktycznie śladu.

Ludzie, którzy nie znają Georfe’a oraz jego historii w życiu nie powiedzieliby, że na samym środku czoła miał tak duże znamię.

Po wszystkim pozostał tylko niewielki ślad.

Polecane

Może Cię zainteresować