×

Doda przeszła bolesny zabieg. „To jest ból jak zerwane mięso ze skórą”

Doda przeszła bolesny zabieg. Piosenkarka wyznała, że ból, którego doznała był nieprawdopodobnie silny. Zaapelowała do swoich fanów, aby nigdy nie popełniali jej błędu. Na udostępnionym przez nią nagraniu było widać, jak przyjaciółka zmienia jej opatrunek. Widok przerażający!

Zabiegi upiększające

Gwiazdy są w stanie zrobić wiele, aby uzyskać perfekcyjny wygląd, który tak bardzo jest pożądany w świecie show biznesu. Powiększanie ust, korekcja nosa, wybielanie zębów, wycinanie żeber, implanty piersi czy pośladków, to w dzisiejszych czasach chleb powszedni. Ludzie są w stanie wiele wycierpieć, aby choć trochę zbliżyć się do tzw. ideału. Jeszcze więcej są w stanie zrobić z miłości. Od lat wielką popularnością cieszą się tatuaże dla par. Polegają one na tym, że obie osoby utrwalają sobie na ciele romantyczne słowa skierowane do drugiej osoby.

Tej modzie przed laty uległa również sama Doda. Piosenkarka wytatuowała sobie na przedramieniu wyznanie miłości adresowane do jej ówczesnego partnera, Radka Majdana. Gwiazda kazała przyozdobić swoje ciało napisem w języku hebrajskim, oznaczającym „kochać Radek”. Oprócz tego, że w zdaniu pojawił się błąd, z czasem Dodę zaczął razić fakt, że już od dawna nie jest w związku z byłym piłkarzem. Z tego względu, postanowiła pozbyć się śmiesznego napisu i przerobiła go na słowo „nieśmiertelność”. Później jednak, tatuaż zaczął jej przeszkadzać. Doda zdecydowała się na profesjonalny zabieg całkowitego usunięcia napisu.

Doda przeszła bolesny zabieg

Ostatecznie piosenkarka zdecydowała, że nadszedł czas, aby całkowicie wymazać pamięć po Radosławie Majdanie z jej życia. Udała się na zabieg usunięcia podwójnego tatuażu. Niestety okazało się, że proces likwidacji tak dużej ilości tuszu jest niezwykle bolesny. W wywiadzie udzielonym Super Expressowi w połowie 2019 roku mówiła:

Jestem już po trzecim zabiegu usuwania dziary. To jest taki ból… Ale wiadomo, głupota boli.

Od tego momentu minęły dwa lata, ale Doda dalej nie pozbyła się wstydliwego tatuażu. Pomimo tego, że ma za sobą serię zabiegów, na jej ręce wciąż widnieją pozostałości po napisie. Niedawno piosenkarka opublikowała na InstaStories nagranie, na którym pokazała jak przyjaciółka robi jej okład na przedramieniu. Na twarzy wokalistki malował się ogromny ból. Doda powiedziała fanom, aby poddawali się zabiegom tatuażu wyłącznie po dłuższym zastanowieniu, ponieważ powrót do naturalnego wyglądu ciała jest ogromnie bolesny.

Dobrze wam radzę, kochani. Dziesięć razy przemyślcie te swoje, ku*wa, tatuaże. To jest taki ból przy usuwaniu… To jest taka masakra! Tyle razy robiłam i jeszcze nie zeszło. To jest ból jak zerwane mięso ze skórą.

Kariera filmowa

W ostatnim czasie Doda zajmowała się głównie swoim filmem, zatytułowanym „Dziewczyny z Dubaju”. Piosenkarka świetnie odnalazła się w roli producentki filmowej. Aktorki występujące w filmie były tak zadowolone współpracą z nią, że już zaczęły namawiać Dodę, aby spróbowała także reżyserii filmowej. Doda opowiedziała o tym w jednym z wpisów na Instagramie:

Kasia Sawczuk i Paulina Gałązka wciąż namawiają mnie na szkołę reżyserską, ale boję się, że przedsmak mojego talentu można już zobaczyć na naszych zdjęciach w tym poście.

Jej dawny partner Radosław Majdan tworzy dziś udany związek z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Para chętnie dzieli się z internautami najdrobniejszymi szczegółami z ich życia.

Dlaczego agenci odchodzą od Dody? Maja Sablewska: „Wszystko przez…”

Fotografie: Instagram, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij