×

Gdy mówi, ile ma lat, ludzie jej nie wierzą. Uważają, że jest dużo młodsza, niż naprawdę

„Mam 52 lata, ale ludzie mówią, że wyglądam o dekady młodziej. Zaznaczam, że nie stoi za tym kosztowna pielęgnacja cery” – mówi o sobie kobieta, która w rzeczywistości wygląda na znacznie młodszą, niż wskazuje na to jej rzeczywisty wiek. Teraz 52-latka zdradziła 4 sposoby, jak wyglądać młodziej. Na szczególną uwagę zasługuje ostatni z nich.

Walka z oznakami starzenia się

Każda kobieta chce wyglądać młodo i pięknie możliwie jak najdłużej. Nic dziwnego zatem, że największą zmorą pań są pojawiające się – zwłaszcza na twarzy i w jej okolicach – zmarszczki. Usuwanie oznak starzenia stało się tym samym jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się gałęzi w branży kosmetycznej. Wystarczy spojrzeć na półki w drogeriach. Rynek jest dziś pełen „cudownych” kremów, serum i narzędzi, które mają w cudowny sposób wypełnić zmarszczki i ujędrnić skórę. Niestety, prawda jest taka, że niewiele z nich przynosi zadowalające rezultaty, a te, które faktycznie pomagają, często kosztują krocie.

Zdradziła 4 sposoby, jak wyglądać młodziej

Pewna 52-letnia TikTokerka zażartowała sobie, że „starzeje się od tyłu”. Cóż, coś w tym musi być. Wielu internautów było w szoku, kiedy poznało jej rzeczywisty wiek. Niektórzy dawali jej nawet kilkadziesiąt lat mniej!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Aging Like Fine Wine (@agelessella)

Ella, którą można znaleźć na TikToku pod nickiem agelessella, twierdzi, że teraz wygląda lepiej, niż kiedy miała 30 lat. Prezentując swoją promienną cerę w mediach społecznościowych, podzieliła się czterema sposobami, które pozwalają wyeliminować drobne zmarszczki, obwisłą skórę i matową cerę. Guru pielęgnacji skóry wymieniła swoje wskazówki w komentarzu do nagrania. Co istotne, wiążą się one z minimalnym wydatkiem finansowym!

@agelessella Read the comments for 4 ways to look younger! #antiaging #foryoupage #10yearsyounger #facialexercise #womenover40 #ebonywomen ♬ Slow Motion – AMARIA BB

Po pierwsze Ella radzi, aby panie, które zmagają się z oznakami starzenia, spróbowały zmienić swoją fryzurę, np. pofarbowały włosy. Po drugie Ella mówi, że warto spróbować „naturalnego wybielania zębów” za pomocą soku z cytryny, dzięki któremu można uzyskać „jaśniejszy, bielszy uśmiech”. W trzecim punkcie Ella namawia do „aktualizacji produktów do makijażu”, ponieważ osoby z bardziej dojrzałą skórą mają inne potrzeby niż osoby po 20-stym roku życia. W czwartym punkcie 52-latka podzieliła się najcenniejszą według niej wskazówką, jaką są „ćwiczenia twarzy”.

Przysięgam, że to one pomagają mi zatrzymać czas

– mówiła Ella.

Ella udostępnia na swoim TikToku różne samouczki dotyczące ćwiczeń twarzy. Jedna z metod ma na celu wyeliminowanie tzw. drugiego podbródka.

@agelessella More exercises on my profile #doublechin #doublechinreduction #facialexercise #faceyogaexercises #lookyounger #womenover50 #agelessbeauty #foryoupage #ageless #howtolookyounger #naturalbotox #over40 #blackexcellence #50isthenew30 #womenover50 #beautifulblackwomen ♬ الصوت الأصلي – كبرياء انثى 👑❤️

Zaczęłam ćwiczyć twarz po 30-stm roku życia. Teraz, kiedy jestem już po 50-tce, wciąż wyglądam, jakbym była po 30-stce.

Tiktokerka nie zgadza się z zarzutami, że używała wypełniaczu lub botoksu w celu poprawy swojego wyglądu. Zapewnia, że wszystko zawdzięcza odpowiedniej pielęgnacji skóry, a przede wszystkim ćwiczeniom.

Wierzysz jej na słowo?

Źródła: www.mirror.co.uk, www.instagram.com, www.tiktok.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij