×

Ochroniarze wyrzucili 19-latkę z galerii za zbyt wulgarny strój. Chodziło o spodenki

Choć lato powoli się kończy, wysokie temperatury wciąż dają o sobie znać. Nie jest łatwo funkcjonować w takich warunkach, dlatego nic dziwnego, że wiele osób nosi lekkie i przewiewne stroje, które zwykle odsłaniają część ciała. Na szczególną uwagę zasługują w tym przypadku kobiece stylizacje, bo to one znacznie częściej uznawane są za te „bardziej prowokujące”. Przekonała się o tym 19-letnia Gabrielle Gibson ze Stanów Zjednoczonych, którą spotkała z tego tytułu bardzo nieprzyjemna sytuacja.

Zakupy w centrum handlowym

To był upalny dzień. Gabrielle postanowiła wybrać się na zakupy do pobliskiego centrum handlowego, mając nadzieję, że kupi sobie coś fajnego. Dziewczyna ubrała się jak na tego typu pogodę przystało. Włożyła bluzkę i dżinsowe szorty. Szybko okazało się jednak, że jej kreacja nie wszystkim przypadła do gustu. A może wręcz przeciwnie?

Kontrowersyjna reakcja ochroniarzy

Kiedy była już na miejscu, nie spodziewała się, że lada moment spotka ją taka sytuacja. Otóż 19-latka została upokorzona przez ochroniarzy i wyrzucona z centrum handlowego z powodu… zbyt wulgarnego stroju. Zaznaczyli, że mężczyźni mogliby nie zapanować nad sobą na widok jej gołych nóg. Jakby tego było mało, pracownicy galerii zachowywali się bardzo nieprofesjonalnie i odnosili się do Gabrielle w niezwykle wulgarny sposób, strasząc ją policją.

Tym, co ją spotkało, podzieliła się w mediach społecznościowych

Całą historię opisała na Facebooku, załączając zdjęcia tego, co miała ubrane.

Faktycznie przesadziła? A może to ochroniarze przegieli?

Dziś byłam dosłownie napastowana i zostałam wyrzucona z centrum handlowego Bel Air w Mobile, w stanie Alabama ze względu na strój, jaki miałam na sobie. Okazuje się, że dorośli mężczyźni nie mogli zapanować nad sobą, więc zostałam wyrzucona. Ochroniarz J. Mathis powiedział, że widział moje pośladki i stanowiło to dla niego problem

Mam taki pomysł – może po prostu nie gap się na moje pośladki? Ochroniarz Davis oraz szef ochrony Jim Chavis byli bardzo niegrzeczni i całkowicie nieprofesjonalni w całej tej sytuacji. Powiedziałam im, że mam duże uda, i że jest po prostu za gorąco, więc nie mogę nic poradzić na to, że spodnie podjeżdżają trochę do góry. Skoro mi to nie przeszkadza, to im też nie powinno. Zaczęli grozić, że wezwą policję. Z tego, co widziałam, wszyscy nosili dziś szorty. Dajcie spokój, jest sierpień, a na dworze jest prawie 38 stopni. Nie wiem, dlaczego uwzięli się właśnie na mnie. Zachowanie tych ludzi mnie obrzydza. Dobrze się bawiłam i próbowałam rozejrzeć się po sklepach. Każdy może to potwierdzić. Ten cały incydent wprawił mnie w głębokie zażenowanie…

Nastolatka ostrzega innych

Gabrielle podzieliła się swoją historią, ponieważ jak sama przyznaje, nie chce, aby podobna sytuacja spotkała inne dziewczyny. Reakcje internautów wskazują na to, że wiele osób podziela jej zdanie. Do tej pory post 19-latki został udostępniono około 3 tysięcy razy i zebrał ponad tysiąc komentarzy, gdzie zdecydowana większość osób opowiadała się po stronie Gabrielle.

Kiedy wyszłam z domu, czułam się piękna i szczęśliwa, ale gdy z powodu stroju zaatakowali mnie dorośli mężczyźni, podczas gdy chciałam po prostu rozejrzeć się po sklepie i kupić parę rzeczy… To była przesada

Odpowiedź ze strony dyrekcji centrum handlowego

Nie obyło się bez odpowiedzi dyrekcji centrum handlowego, z którego „została wyproszona” dziewczyna. W oświadczeniu czytamy, że galeria ma na celu „zachowanie przyjaznej rodzinie atmosfery”, a w związku z tym, „każda osoba, która będzie nosić ubrania naruszające regulamin centrum, będzie poproszona o jego opuszczenie lub zmianę stroju”.

Czy Gabrielle faktycznie ubrała się zbyt wyzywająco, a ochroniarze mieli prawo dopatrzyć się w jej stroju czegoś niestosowanego?

Naszym skromnym zdanie wszystko było w granicach rozsądku. Zgadzacie się?

Polecane

Może Cię zainteresować