×

Anja Rubik wrzuciła do sieci nagie zdjęcie. Fani szybko zauważyli, że przytyła

35-letnia Anja Rubik to bez wątpienia jedna z najbardziej uznanych polskich modelek na świecie. Od lat mieszka w USA i pracuje w branży modelingu. Współpracowała z takimi markami, jak m.in. Paco Rabanne, Dolce & Gabbana, Karl Lagerfeld, Gucci, Givenchy, Kenzo, Alexander McQueen, Ralph Lauren i Victoria’s Secret.

Modelka wzbudza spore kontrowersje

Choć polska modelka jest wyjątkowo piękna, swoją osobą, a raczej sylwetką niejednokrotnie już wzbudzała sporo kontrowersji. Nie bez powodu mówi się więc, że jedni ją kochają, kolejni zazdroszczą figury, a jeszcze inni uważają, że jest zdecydowanie za chuda. Ciężko jednak przejść obok jej osoby obojętnie. Wszystkie tego typu reakcje przyczyniają się do tego, że przy jej nazwisku można znaleźć mnóstwo pozytywnych, jak i negatywnych komentarzy. Teraz Anja opublikowała kolejne zdjęcie, które natychmiast rzuciło się w oczy jej fanom. W końcu nie na co dzień widzi się Rubik… zupełnie nagą!

Nagie zdjęcie modelki

Rubik nie przejmuje się nieprzychylnymi opiniami, z jakimi niejednokrotnie się spotyka. Nie zamierza tym samym przestać udostępniać kolejnych, kontrowersyjnych zdjęć na swoim profilu. Najlepszym dowodem na potwierdzenie tych słów jest zdjęcie z najnowszej sesji dla niemieckiego wydania magazynu „Vogue”, które w ostatnim czasie zamieściła również na Instagramie. Modelka na swoim profilu społecznościowym udostępniła odważną fotografię, na której widzimy ją zupełnie nagą! Anja zasłania jedynie dłonią łono.

Jak Wam podoba się fotografia?

Cenzura, bez której zdjęcie zostałoby usunięte

Popularny portal nie zablokował zdjęcia modelki, ponieważ Rubik zwykle cenzuruje swoje najodważniejsze zdjęcia. Tak samo było w tym przypadku – jedyna cenzura, jaką zastosowano, to cienki czarny pasek na wysokości piersi.

Co na to fani?

Choć zdarzało się, że wiele osób uważała ciało Anji za zbyt wychudzone, jak się okazuje tym razem opinie są zdecydowanie inne – większość z nich jest zachwycona figurą modelki i wypowiada się na jej temat wyjątkowo pozytywnie. Szczególną uwagę bacznych obserwatorów zwróciły nie tylko piękne i długie nogi modelki, ale przede wszystkim jej kształty. Wiele osób pod oważnym zdjęciem z sesji dla niemieckiego „Vogue” zaznaczyło bowiem, że Anja… przybrała na wadze! Też to zauważyliście?

Oto kilka z komentarzy, które można znaleźć pod zdjęciem Rubik:

Trochę się zaokrągliłaś

Oczywiście, że jest chuda, ale nie wygląda na chorą. Jest znacznie lepiej niż kilka lat temu. Wygląda mega

Wyglądasz apetycznie

Zgadzamy się. Anja wciąż jest bardzo szczupła, jednak musimy przyznać, że wygląda bardzo apetycznie i zdrowo! Szczególnie, gdy weźmiemy pod uwagę zdjęcia modelki z przeszłości…

Kontrowersyjny fotomontaż z 2014 roku

Wiele osób pamięta sesję Anji z 2014 roku, kiedy wychudzona modelka stała się obiektem kpin i została zestawiona z więźniami obozu koncentracyjnego. Dla przypomnienia wspomnianą fotografię publikujemy poniżej.

Polecane

Może Cię zainteresować