×

Ewelina Lisowska przytyła i się tego nie wstydzi. Jak teraz wygląda?

Wokalistka przeszła w ostatnim czasie metamorfozę. Ewelina Lisowska przytyła i czuje się z tym o wiele lepiej. Przy okazji poruszyła ważny temat.

Ewelina Lisowska przytyła

Piosenkarka zyskała ogromną rozpoznawalność w 2012 roku, kiedy to wzięła udział w programie „X Factor”. Wówczas miała 21 lat i oczarowała wszystkich swoim mocnym głosem, który idealnie korespondował z jej oryginalnym wyglądem. Miała kruczoczarne włosy, a na twarzy namalowaną czarną gwiazdkę.

Jednakże ostatnio Ewelina Lisowska zdecydowała się na totalną metamorfozę. Zmieniła kolor włosów, a także… przybrała nieco na wadze. Gwiazda nie wstydzi się dodatkowych kilogramów, wręcz przeciwnie! Zestawiła ze sobą dwie fotki, na których pozuje w tym samym kostiumie kąpielowym. Opowiedziała także o swojej sylwetce:

Ten sam strój, a dwie różne kobiety. Ta z lewej ciężko pracowała nad „idealną” sylwetką. Forma życia – myślała, ważąc upragnione 45 kilogramów. Chyba nie trzeba mówić, ile kosztowało to wyrzeczeń i wysiłku… Strach przed dodatkowymi kilogramami wręcz paraliżował, a brak treningu wpędzał w poczucie winy.

Wokalistka wyznała, że obecnie cieszy się życiem i nie przejmuje wyrzeczeniami. Dodała, że dbanie o siebie jest ważne, ale są pewne granice, których nie warto przekraczać w imię „idealnej” sylwetki:

W życiu nie zawsze mamy czas na podporzadkowanie wszystkiego pod bycie w formie. Dziewczyna z prawej zrozumiała, że ma prawo odetchnąć od pogoni za ciałem idealnym. Wrzuciła na luz, cieszyła się życiem i zdjęła z siebie ten ciężar wiecznych restrykcji. Dbanie o siebie jest dobre i fajne, ale nie jeśli to rządzi naszym życiem. Gdzie w tym jest miejsce na beztroskę i szczęście? Choć ciało złapało kilka dodatkowych kilogramów, moja głowa jest jakby lżejsza. Tak wygląda ciało kobiety. Czy wszystkie musimy mieć sześciopak, żeby osiągnąć spełnienie? Ja się bardziej ucieszę z sześciopaku pączków. Koniec z pogonią za instastandardami. Dbajmy o siebie i nasze zdrowie, ale nie dajmy sobie wmówić, że ideał ma określoną wagę i miarę. Ja czuję się ze sobą dobrze, a Ty?

Fani są zachwyceni metamorfozą gwiazdy

Pod postem wokalistki pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani są zachwyceni metamorfozą gwiazdy. Wielu z nich uważa, że obecnie wygląda o wiele korzystniej i przede wszystkim zdrowiej:

Po prawej zdecydowanie wygladasz zdrowiej i piękniej ????? sztos totalny

❤️❤️ super, że pokazujesz prawdę a nie instagramowe fotki po przeróbkach, oby więcej takich osób ??❤️

Po prawej 100% więcej kobiecości ! ???? Piękne ciało !

Mega sztos? nie zmieniaj diety?? kobieca, apetyczna! ?? hot

Wszystko idealnie w punkt opisałaś! ?? Najważniejsze to czuć się dobrze ze swoim ciałem! Wyglądasz pięknie!? Kobieta petarda?

Nam bardzo podoba się odmieniona Ewelina Lisowska! A Wam?

Ewelina Lisowska powiększyła sobie usta, a teraz żałuje: „Nie powtórzę tego”. Co ją zraziło?

Źródła: www.plotek.pl, www.fakt.pl, www.ofeminin.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować