×

Ewa Mrozowska z „Gogglebox” wkrótce urodzi. Jej brzuszek w końcu nabrał rozmiarów

Ewa Mrozowska jest już w ósmym miesiącu ciąży. Lada moment na świat przyjdzie więc jej maleństwo. Jak czuje się na miesiąc przed rozwiązaniem makijażystka, a zarazem gwiazda show „Gogglebox. Przed telewizorem”, z którego znana jest widzom?

Początek ciąży budził sporo kontrowersji

Kiedy światło dzienne ujrzała informacja, że Ewa Mrozowska jest w ciąży, gratulacjom nie było końca. Od tego momentu internauci bacznie obserwowali każdy jej ruch z mediach społecznościowych wyczekując jednocześnie przyjścia na świat maleństwa. W pewnym momencie ciąża gwiazdy zaczęła budzić jednak znacznie większe, niekoniecznie pozytywne emocje. Kiedy Ewa była w 6. miesiącu internauci zaczęli zarzucać makijażystce, że jej brzuch jest za mały. Mimo wielu uwag celebrytka zachowała zimną głowę i w konsekwencji wszystkich uspokoiła, podkreślając, że ciąża rozwija się jak najbardziej prawidłowo, a z maluszkiem nie ma żadnych problemów. Na potwierdzenie swoich słów dodała na Instagram relację z badania USG.

Ma duże stópki i potrafi zawodowo się skulić, mimo swoich wymiarów ??? stąd brzuszek może wydawać się mały mimo moich +9kg – tłumaczyła Mrozowska

Ewa Mrozowska wkrótce urodzi

Tymczasem rozwiązanie już coraz bliżej. Już wkrótce Ewa Mrozowska po raz pierwszy zostanie mamą. Gwiazda programu „Gogglebox. Przed telewizorem” pokazała właśnie wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Jakby nie patrzeć, makijażystka jest już w ósmym miesiącu ciąży! To oznacza, że święta Bożego Narodzenia rodzina spędzi już w trójkę. Jak się czuje na chwilę przed porodem? Choć na pierwszy rzut oka tryska energią, a na jej twarzy wyraźnie rysuje się uśmiech, nie ukrywa, że już coraz mniej sił, a maluszek wyraźnie daje jej się we znaki. Nie mniej jednak zamierza pracować tak długo, jak tylko będzie w stanie.

Hop hop ❤️❤️❤️ podobnież fajnie wyglądam !??‍♀️Ale sił coraz mniej, natura kładzie do snu i odpoczynku przed ważnym wydarzeniem ??Mimo wszystko na dzień dzisiejszy mam w planach pracować do końca, aż do odwołania – zapowiedziała Mrozowska

Chłopczyk będzie miał na imię Leon

Leonek rośnie ??❤️ troszkę zaczynam bawić się wyglądem ,bo już niedługo brzucho zniknie ,korzystam ?????❤️ jak Wam się podoba taka stylizacja ?

Ewę można oglądać w 11. sezonie programu „Gogglebox. Przed telewizorem”, gdzie występuje wraz z przyjaciółką, Sylwią Bombą. Kto z was ogląda?

Źródła: party.pl, www.popularne.pl
Fotografie: www.instagram.com

Polecane

Może Cię zainteresować